52% населення Полтавської області живе за межою бідності

22.02.2007, 17:02 Просмотров: 978
52 відсотки мешканців Полтавщини живуть за межею бідності - їх сукупні витрати нижчі за прожитковий мінімум. До такого висновку дійшли фахівці обласного управління статистики, досліджуючи життєвий рівень населення.
Основна інформаційна база таких досліджень - обстеження умов життя домогосподарств, у якому статистикам добровільно допомагають родини, випадково вибрані за допомогою комп'ютера.
Виборче дослідження сімейних бюджетів органами статистики проводиться в Україні з 20- х років минулого сторіччя.

52 відсотки мешканців Полтавщини живуть за межею бідності - їх сукупні витрати нижчі за прожитковий мінімум. До такого висновку дійшли фахівці обласного управління статистики, досліджуючи життєвий рівень населення. Основна інформаційна база таких досліджень - обстеження умов життя домогосподарств, у якому статистикам добровільно допомагають родини, випадково вибрані за допомогою комп'ютера. Виборче дослідження сімейних бюджетів органами статистики проводиться в Україні з 20- х років минулого сторіччя. Отримані дані стають підставою для вирахування прожиткового мінімуму, розмірів пільг і допомоги . 'Мешканці області беруть участь у програмі добровільно. В області щорічно відбирається для дослідження 469 родини. Кожний квартал родина одержує за участь у програмі 45 грн. Усі матеріали дослідження –конфіденційні',- заявив представник обласного управління статистики. Ха його даними, в 2005 у Полтаві житель у середньому на місяць споживав 11 кг. хліба , 4 кг. м'яса, 10 кг. картоплі й 4 кг. фруктів і ягід. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх