Приміщення військового шпиталю можуть зайняти судді

11.12.2006, 14:12 Просмотров: 882
Керівник територіального управління державної судової адміністрації в Полтавській області Іван Клочко, сьогодні, 11 грудня, під час апаратної наради в облдержадміністрації де розглядалася обласна Програма організаційного забезпечення діяльності судів області на 2007-2010 роки, заявив про жахливі умови праці в Автозаводському та Крюківському райсудах. Він каже, що ці суди потребують розширення. Одним з можливих шляхів виходу з цієї ситуації він назвав розміщення судів в будівлях колишнього військового шпиталю.
Губернатор Полтавської області Валерій Асадчев пообіцяв оглянути ці приміщення та посприяти судам в їх якнайшвидшому переїзді.

Керівник територіального управління державної судової адміністрації в Полтавській області Іван Клочко, сьогодні, 11 грудня, під час апаратної наради в облдержадміністрації де розглядалася обласна Програма організаційного забезпечення діяльності судів області на 2007-2010 роки, заявив про жахливі умови праці в Автозаводському та Крюківському райсудах. Він каже, що ці суди потребують розширення. Одним з можливих шляхів виходу з цієї ситуації він назвав розміщення судів в будівлях колишнього військового шпиталю. Губернатор Полтавської області Валерій Асадчев пообіцяв оглянути ці приміщення та посприяти судам в їх якнайшвидшому переїзді. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх