Звалищу дали відстрочку

1.05.2008, 12:48 Просмотров: 895
Знищенню великого смітника на Аерофлотській завадили дощі. Комунальники переконують: до ліквідації звалища залишилося дев’ять днів..

«Звалище – проти комунальників». Таку назву мав матеріал у нашому виданні (№13 від 27 березня 2008 р.). Мер Микола Глухов поставив завдання: у місячний термін (до Паски) зробити рекультивацію звалища на вулиці Аерофлотській, що у Кохнівці, яке «реанімували» на час ремонту мосту. Якщо не впораються, обіцяв звільнити трьох головних комунальників: віце-мера Миколу Порицького, начальника УЖКГ Віктора Шкурата та керівника КАТП-1628 Олександра Максименка.

Великдень відсвяткували, крашанки та паски з’їли, а звалище і нині там… Комунальні керівники – теж на своїх місцях. Мер оголосив на апаратній нараді, що звалищу дали відстрочку.
Про відстрочку попросили самі комунальники. Причини того, чому не впоралися, пояснив «Телеграфу» Олександр Любенко, заступник начальника УЖКГ:

– Землю для присипання звалища беруть поряд, а через дощі туди неможливо проїхати. Через це ми й зірвали поставлені строки. Сьогодні роботи виконані десь на 70%. За інформацією КАТП, для їх завершення необхідно ще дев’ять робочих днів. Але якщо йтимуть дощі,  термін доведеться продовжувати. 
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх