«Я не я – і хата не моя»

1.05.2008, 12:47 Просмотров: 813
Після виходу матеріалу «Генеральне прибирання та його наслідки» до редакції «Телеграфа» зателефонувала Валентина Бугаєць, директор парку культури «Придніпровський»..
Хоч у парку набережна, хоч поза парком – головне, що брудно!
Фото: Дмитрий Бабец

– Ви написали неправду! – патетично заявила пані.

У «неправдивості» вона звинуватила ...фото засміченої набережної. Ми вже готувалися почути, що непотріб прибрали, і збиралися написати про цей радісний факт. Аж – ні!.. Пані директорка  ревно доводила, що «набережна – не у парку!». Воістину – не вір очам своїм! Мовляв, власник дамби, яка  утворює набережну, – Дніпродзержинське регіональне управління водних ресурсів.

То хіба, за логікою пані, з Дніпродзержинська приїдуть прибирати бляшанки з-під пива, які кидають відвідувачі парку? І чому влада та комунальники закривають очі на засмічену набережну?

P.S. «ТелеграфЪ» пропонує молоді, студентам та іншим небайдужим виступити з почином і прибрати набережну, як це було кілька років поспіль. Зі свого боку обіцяємо інформаційну підтримку: ми напишемо про вашу добру справу, розмістимо ваше фото в газеті. Ми також готові самі поприбирати разом із вами.

Між іншим, є спосіб не відхрещуватися від проблеми, а вирішити її.

– Пам’ятаю зі свого дитинства, як за порядком у парку слідкували правоохоронці, – розповідає кременчужанин Дмитро.–  Не дай Боже, хтось кине пляшку – одразу у міліцію забирають. Впаяють штраф або й на три доби посадять. А якщо малолітка – приведуть до міліції, оштрафують батьків та ще й на підприємство, де вони працюють, повідомлять. А це – ганьба, та ще й премії позбавити могли. Зараз же міліціонерів у парку практично не видно. А нехай би карали тих, хто смітить! 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх