У селі Кам'яні Потоки під Кременчуком сталася пожежа на відкритій території

6.08.2025, 08:58 Переглядів: 1 028

 

За минулу добу на території Полтавської області зареєстровано 10 небезпечних подій

Учора, 5 серпня, в селі Кам'яні Потоки біля Кременчука сталася пожежа на відкритій території. Про це в оперативній інформації про основні надзвичайні ситуації за добу повідомило Головне управління ДСНС України в Полтавській області.

Вогнем знищено суху рослинність на площі 0,07 га та пошкоджено стіни та покрівлю господарчої споруди на площі 15 кв. м. Вогнеборцям, що прибули на виклик, вдалося врятувати дану споруду від знищення вогнем. До гасіння залучалась 15-та ДПРЧ та Кам’янопотоківська місцева пожежна охорона.

Загалом за минулу добу на території Полтавської області зареєстровано 10 небезпечних подій, з них 9 пожеж – переважно на відкритій території. Загиблих та травмованих внаслідок пожеж не зафіксовано. А в ДТП, що сталося в місті Пирятин, травмовано 1 людину.

Нагадаємо, учора ми писали, що за минулу добу на Кременчуччині сталося чотири пожежі - горіли пральня та сухостій.

Автор: Віктор Крук
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 6 від 6 лютого 2025)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх