У суботу, 7 грудня, у Кременчуці на сцені Міського палацу культури співав популярний український співак, волонтер Арсен Мірзоян.
У залі МПК був аншлаг. Програма, хоч і почалася з невеликою затримкою, але вихід артиста на сцену шанувальники все одно зустрічали бурхливими аплодисментами.
Стильна вишиванка надала харизматичному співаку ще більшої імпозантності. А коли зазвучали перші акорди, зал вибухнув оваціями.
Концерт розпочався з пісні «Моя країна» — на екранах майоріли українські прапори. Іншою була «Все буде добре».
«Третя пісня — це як третій тост», — сказав Арсен перед тим, як виконав пісню «4/16», яку він посвятив військовим розвідбату та колесам реальної машини «Вікторія», що возила їх у Бахмут. Упродовж концерту Арсен присвятив військовим кілька пісень. Коли співавши «Небо тримаєш ти», у залі з’явилися ліхтарики. Це було дуже зворушливо.
Мірзоян розповів про те, що постійно їздитиме на фронт та виступає перед військовими. Дехто з них, на жаль, вже на небі.
Як тільки скінчилася пісня «Позивні», до сцени підійшов військовий, щоби подякувати Арсену за цю композицію. Артист обійняв хлопця під аплодування залу.



Звісно, ??прозвучали й обов’язковий для виконання, коханий кременчужанами «Вінні-Пух». Кілька разів його просили виконати «Джеральдіну», і хоча популярний трек співак залишивши на закуску, один куплет на замовлення залу все ж таки заспівав.
Частину концерту присвятили збору донатів та аукціону, гроші з якого йдуть на допомогу та підтримку ЗСУ.
Картину художника Сметанкіна, який малює на кришках ящиків з-під боєприпасів, продали за 20 тис. грн. Зелену кульку, яку Арсену подарували шанувальники, та мандаринку дівчина із зали купила за 2 тис. грн. Картина з котиком з підписом Залужного пішла з аукціону за 20 тис. грн, а гітару з підписом артиста та музикантів гурту продали за 70 тис. грн. Після аукціону Арсен Мірзоян виконав ще кілька пісень, і останнім разом із залом заспівав улюблену «Джеральдіну».

Це було справді неймовірно, втім, як завжди на концертах Мірзояна. Його кілька разів викликали «на біс» і в кінці довго аплодували за подаровані емоції.
До речі, жодна тривога не завадила концерту.

























