Кременчуцькі дзюдоїсти здобули призові місця на міжнародних та обласних змаганнях

20.02.2024, 13:03 Переглядів: 526

Змагання відбулися у німецькому Гайдельберзі та Горішніх Плавнях

Кременчуцькі дзюдоїсти вибороли призові місця на міжнародних та обласних змаганнях. Про це «Кременчуцький ТелеграфЪ» дізнався із фейсбук-сторінки Кременчуцької міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби дзюдо.

Кременчуцький дзюдоїст Микола Рудник боровся на Гран-прі у німецькому Гайдельберзі. За першість змагалися 26 дзюдоїстів із відсутнім зором. У першому спарингу Микола переміг представника з Куби, у другому поступився спортсмену з Бразилії, а потім програв представнику Великої Британії. За підсумками змагань Микола Рудник посів 9-10 місце.

Також цими вихідними у Горішніх Плавнях відбувся Чемпіонат Полтавської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2011-2012 років народження.

Участь у змаганнях брали вихованці Кременчуцької міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби дзюдо.

За результатами чемпіонату юні дзюдоїсти вибороли:

• 1 місце — Євгенія Мамон;

• 2 місце — Валентин Матвієнко;

• 5 місце — Кіріл Сазонов;

• 5 місце — Дмитро Лісняк.

Нагадаємо, минулого місяця юні дзюдоїсти повернулися з медалями із Всеукраїнського чемпіонату, що проходив на Хмельниччині.

Автор: Яна Гудзь Джерело фото: Кременчук Дзюдо