Кременчуцькі спортсмени здобули 11 нагород на обласному Чемпіонаті з легкої атлетики

9.01.2024, 13:41 Переглядів: 565

До змагань долучилися близько 100 легкоатлетів із шести територіальних громад області

Кременчуцькі легкоатлети отримали 11 нагород на обласному Чемпіонаті. Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради.

Вихованці Спортивного Ліцею імені І.Піддубного здобули 5 золотих, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

Серед призерів:

• Валерія Лапа — І місце у потрійному стрибку, І місце у забігу з бар'єрами на 60 м та ІІІ місце зі стрибків у довжину;
  • Анастасія Рєзнікова — 1 місце у забігу на 60 м, І місце зі стрибків у висоту та ІІ місце стрибках у довжину;
  • Тетяна Дмитренко —  І місце зі стрибків у висоту;
  • Гліб Зінченко — ІІ місце зі стрибків у довжину та ІІІ місце у забігу з бар'єрами 60 м;
  • Єгор Петренко — ІІІ місце у забігу з бар'єрами на 60 м;
  • Марія Грак — ІІІ місце у забігу з бар'єрами на 60 м.

Чемпіонат області з легкої атлетики відбувся 6-7 січня у Гребінці. У ньому взяли участь дорослі, юніори, юнаки та дівчата 2007-2008 років народження. За перемогу змагалися близько 100 спортсменів із Полтави, Кременчука, Лубен, Пирятина, Гребінки та Лохвиці.

Нагадаємо, у грудні кременчуцькі легкоатлети вибороли 31 нагороду на обласному чемпіонаті серед юнаків та дівчат віком 12-17 років.

Автор: Яна Гудзь