На Полтавщині поліціянти та спецпризначенці затримали озброєну злочинну групу, яка упродовж року здійснила близько 20 крадіжок грошових коштів із терміналів самообслуговування, розташованих на території Полтави та Кременчука.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Полтавської області.

Під час слідчих дій та оперативних заходів встановили, що чоловіки за одну ніч могли скоїти від 3 до 5 крадіжок грошей із терміналів. Зафіксовані збитки потерпілої сторони вже перевищили 400 тис. грн. Враховуючи, що досудове розслідування триває, кількість епізодів і сума завданих збитків може зрости.

За словами заступника начальника поліції Полтавщини Сергія Рикуна, фігурантами виявились 36-річний та 29-річний жителі Кременчука.

— В ході проведення санкціонованих судом обшуків за місцями їх проживання, слідчі виявили грошові кошти, зброю з боєприпасами, картки різних мобільних операторів та інші речові докази. Фігурантів затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їм вже повідомлено про підозри та обрано судом запобіжні заходи — тримання під вартою строком 60 діб. Наразі слідчі перевіряють підозрюваних на причетність до вчинення інших аналогічних кримінальних правопорушень, — розповів Рикун.

За цим фактом здійснюється досудове розслідування за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі.


Тривають слідчі дії.

Раніше ми писали, що на Кременчуччині 17-річний юнак викрав мотоцикл та їздив на ньому п’яний.

facebook x telegram whatsapp viber