Як у Кременчуці відбувся турнір із блискавичних шахів до дня Конституції України

3.07.2023, 14:00 Переглядів: 1 085

У змаганнях взяли участь 34 гравці

Відкрита Першість Спортивного клубу «Нафтохімік» з блискавичних шахів до дня Конституції України
30 червня в Палаці Культури «Нафтохімік» відбувся шаховий турнір до дня Конституції України. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив тренер Андрій Зазуляк.
У змаганнях взяли участь 34 гравці, від 8 до 71 років. Наймолодші учасники протягом 9 турів та впродовж чотирьох годин у запеклій боротьбі здобували шаховий досвід від більш досвідчених гравців.

За підсумками, чемпіоном став першорозрядник Михайло Швачич, який набрав 7 очок. Друге місце посів КМС Віктор Аміров, який набрав також 7 очок та поступився чемпіону за додатковими показниками. Третє місце зайняв першорозрядник Кибкало Володимир, набравши 6,5 очок.