12-13 травня у Полтаві відбувся Всеукраїнський рейтинговий турнір з олімпійського тхеквондо Кубок Чемпіонів. Участь взяли близько 300 спортсменів з усієї країни. Кременчук представляли спортсмени віком від 10 до 15 років. Про це повідомив Президент Федерації тхеквондо Кременчука та депутат Кременчуцької міської ради Олександр Березянський. 

Кременчуцькі спортсмени вибороли 6 золотих, 2 срібних, і 3 бронзових медалі:

  • Косарев Степан кадети 41 кг – 1 місце 
  • Сушко Назар юніори 51 кг – 2 місце
  • Наконечний Єгор юніори 59 кг – 1 місце 
  • Щербина Анастасія юніорки, до 52 кг, 2 місце 
  • Безленко Анастасія, кадетки, до 44 кг – 1 місце
  • Серебрякова Ольга, кадетки, до 47 кг – 3 місце
  • Олексієнко Ірина, кадетки, до 55 кг – 3 місце
  • Федота Ілля, кадети, 61 кг – 1 місце
  • Михайлова Аміна юніори 59 кг – 1 місце
  • Гудзь Софія юніори 52 кг – 1 місце
  • Стеценко Владіслав кадети 65 кг – 2 місце

Також спортсмени виконали наступні розряди: кандидатів у майстри спорту, та перших дорослих розряди.

 — Це був перший виїзд за період повномасштабної війни. Змагання проводились за оновленими правилами всесвітньої федерації, і для наших спортсменів це була перша спроба попрацювати за ними. Результатами задоволені, але дітям ще є над чим працювати, бо всім хотілось вибороти золото,  — розповів Олександр Березянський.

За два тижні, 27 травня, змагання проходитимуть вже у нас, в Кременчуці. Дітям нема коли відпочивати, треба виконати роботу на помилками, та знову в бій.

facebook x telegram whatsapp viber