Область готова долучитися до фінансування робіт з облаштування укриттів у навчальних закладах області. Про це сьогодні, 8 травня, під час апаратної наради повідомив начальник Полтавської  обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. 

«Хочу наголосити: якщо буде потреба, будемо розглядати питання фінансування робіт з обласного бюджету, бо питання захисту – пріоритет», – сказав він.

Дмитро Лунін також нагадав, що минулого тижня до області як субвенція надійшло майже 55 млн гривень на будівництво, реконструкцію й капремонт укриттів у закладах загальної середньої освіти. 

В ОВА «Кременчуцькому Телеграфу» повідомили, що зараз збирають інформацію щодо розподілу коштів по громадах. Інформацію пообіцяли надати згодом.  

На облаштування укриттів в навчальних закладах Кременчука виділили 3,2 млн гривень

facebook x telegram whatsapp viber