У матчі з 7 голами «Кремінь» переміг «Полтаву»

11.11.2022, 18:31 Переглядів: 2 040

Полтавська команда ледь не створила сенсацію наприкінці матчу

Сьогодні, 11 листопада, футбольний клуб «Кремінь» переміг «Полтаву» з рахунком — 4:3. Полтавці на останніх хвилинах матчу ледь не створили сенсацію. У гостей була можливість здійснити камбек, проте наша команда змогла втримати перемогу.

«Кремінь» - СК «Полтава» - 4:3

Голи: Азізов 12 (пенальті), Галата 31, 70, Вівдич 74 - Коваленко 54 (пенальті), Стрельцов 86, Савенков 89
Попередження: Матвєєв 50, Єрмолов 90+2 - Бужин 27, Копитов 72
«Кремінь»: Єрмолов, Азізов, Аркуша, Д.О.Сидоренко, Агапов, Фальковський (Товкач 83), Панчишин, Матвєєв, Галоян (Савіцький 58), Галата (Віктор Пилипенко 89), Вівдич (Молько 90). Запасні: Музичка, Оксененко, Кальчук, Бондар, Лісняк, Ульянко, П’ятибрат, Куць. Головний тренер: Роман Локтіонов

«Полтава»: Вічний, Бужин (Савенков 46), Таранушич, Томенко, Копитов (Пастухов 73), Даниленко (Коваленко 35), Каретник, Щербак, Костенко (Горжуй 65), Бичков, Стрельцов. Запасні: Петриченко, Курелех, Куімов, Яременко, Пось, Гайван. Головний тренер: Володимир Сисенко

Дербі Полтавщини цього сезону бували різними – більш результативними, менш результативними, нервовими й спокійними, проте не бували нудними. Кремінь і Полтава ведуть боротьбу за чемпіонський раунд, отже, не могло бути в їхньому протистоянні байдужості. Тим більше, в першому колі в обласному центрі виграли господарі – 2:0, і Щербак зі Стрельцовим вели атаки СК Полтава й цього разу.

Краще почали господарі. Уже в дебюті Азізов якось видряпав м’яча й вистелив під удар Галаті, але той поспішно пробив над воротами. Далі на довгий пас здорово стартував Вівдич, і голкіперу гостей довелося вибігати йому назустріч далеко в поле. У відповідь уже Стрельцов був на ударній позиції і бив дуже непогано – м’яч просвистів поруч із дальньою стійкою. Але відкрити рахунок вдалося господарям, і сталося це через неузгодженість дій оборонців.

1:0 – Фальковський прокинув м’яч повз суперника й зачепився за Томенка, Давронбек Азізов ударом з пенальті розвів м’яч і воротаря по різних кутах.

2:0 – Вівдич із Галояном розіграли м’яча на правому фланзі, а Денис Галата ударом головою замкнув подачу. Гол з красивим рикошетом від поперечини. Ще до перерви Вічний потягнув удари Вівдича та Галояна.

2:1 – відгукуючись на флангову подачу, Щербак упав на синтетику після контакту з Сидоренком. Єгор Коваленко, який ще до перерви замінив опорника Даниленка, сильним ударом у правий від воротаря кут реалізував пенальті.

3:1 – розумник Фальковський протягнув м’яча через центр, розметавши трьох суперників, і в падінні встиг відпасувати на Галату, Денис на замаху та паузі розправився з оборонцем і розважливо пробив у ближній кут.

4:1 – Олександр Вівдич тут же замкнув головою штрафний від Савицького. До слова Вівдич із Фальковським мали нагоди оперативно довести рахунок до непристойного.

4:2 – втім, Полтава витримала цей удар і гідно дограла матч, ледве не створивши сенсацію. Євген Стрельцов замкнув простріл Щербака.

4:3 – удар головою Щербака потягнув воротар Єрмолов, проте Андрій Савенков першим був на добиванні й з лівої ноги пробив під поперечину.

8 "Гірник-Спорт" 11 1 4 6 7-17 7

Після гри головний тренер «Кременя» Роман Локтіонов зауважив, що у нього двоякі враження від гри - забивши 4 мячі, команда багато пропустила наприкінці гри. Команда не показала хороший комбінаційний футбол, адже гра була за 6 очок. Наставник Полтави Ігор Тимченко зауважив, що їх команда проваила перші 30 хвилин гри.

Наступний перенесений матч «Кремінь» зіграє вдома із запорізьким «Металургом». Матч відбудеться 16 листопада.