Ціни у Кременчуцькому районі не перевищують середньоукраїнських, – Держпродспоживслужба

23.09.2022, 18:34 Переглядів: 804 Коментарів: 2

 

Фахівці Кременчуцького районного управління Держпродспоживслужби щоденно відслідковують ціни на соціально значущі товари

Працівники відділу захисту споживачів та контролю за регульованими цінами Кременчуцького районного управління Держпродспоживслужби щоденно моніторять ціни на соціально значущі товари у торговельних закладах району. Про це на ранковому брифінгу розповів начальник районної військової адміністрації Олег Лєднік.

За його словами, протягом тижня фахівці відділу відпрацювали 7 звернень, що стосувалися прав захисту споживачів.

Як свідчить довідка про роботу Кременчуцького районного управління Держпродспоживслужби, звернення громадян стосувалися питань нарахування абонентської плати за теплопостачання та постачання гарячої води, невидачі фіскального чеку в магазині, відмови розрахунку банківською карткою та підвищення цін на продукти харчування.

Моніторинг цін проводився у магазинах найбільших торгівельних мереж – «Маркетопт», «Оптовичок», «АТБ», «Фоззі» та «Ілона».

- Завищення цін на соціально значущу групу товарів не виявлено, - зазначають в управлінні Держпродспоживслужби.

Окрім моніторингу цін та реагування на скарги споживачів, в результаті вжитих працівниками управління заходів демонтували 3 рекламні об’єкти, які були встановлені з порушення законодавства.

- У районі ціни потроху зростають, що пояснюється економічним спадом та умовами воєнного часу. Втім, ціни у торговельних закладах Кременчуцького району не перевищують середньоукраїнських. Необґрунтованого завищення цін немає, - зазначив Олег Лєднік.

Автор: Віктор Крук
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 2

633
1
23 вересня 2022 19:01

так само, як наші кременчуцькі чиновники цілком законно отримують стотисячні зарплати, так і ціни на все зовсім не зростають, а, якщо й підвищуються, то на копійочки і на законних підставах.


2 1
328
23 вересня 2022 19:35

На продукти може й не перевищують спорити не буду. А от одяг та взуття щонайменше в два рази вищі.


1 0

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх