КВБЗ «пролетів» з тендером на ескалатори для вокзалу Києва, але оскаржує закупівлю

5.07.2021, 14:32 Переглядів: 2 623 Коментарів: 1

Скарга подана до Держаудитслужби і очікую розгляду. Тим часом замовник повідомив про намір укласти угоду з іншою компанією

ТОВ «Інструментальний завод» (дочірню компанія КВБЗ) дискваліфікували на тендері із закупівлі двох ескалаторів для вокзалу Києва вартістю 15,58 млн грн. Інформація розміщена у системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон відбувся першого липня. Філія «Вокзальна компанія» АТ «Укрзалізниця», яка проводила тендер, оголосила про намір укласти угоду за його результатами із ТОВ «Міцуї Україна». Його остаточна цінова пропозиція — 13 млн 88 тис грн. Пропозицію ТОВ «Інструментальний завод» відхилили через недоліки у документації, поданій на тендер, та невідповідність технічним умовам замовника. Також дискваліфікували й іншого учасника — ТОВ «Альтіс-ліфтсервіс».

 


Таким чином, розглядалися пропозиції двох учасників - ТОВ «Міцуї Україна» та ПП «Скай Кепітал Груп».

Проте на даний час ТОВ «Інструментальний завод» подав дві скарги, одну — в Держаудитслужбу стосовно умов закупівлі. Скаржник вважає, що замовник невірно визначив предмет закупівлі. Зокрема, тендер включав не лише поставку ескалаторів, а й роботи, у тому числі пов'язані з розробленням проєктної документації, реконструкцію тощо. ТОВ «Інструментальний завод» вважає, що дані роботи мали б закуповуватися за окремим тендером.

Крім того, подана скарга на те, що замовник допустив до аукціону дві пов'язані компанії, що є порушенням Закону України «Про публічні закупівлі». За твердженням ТОВ «Інструментальний завод», ТОВ «Міцуї Україна» та ПП «Скай Кепітал Груп» є дилерами одного виробника - компанії Hanson Lift (Suzhou) Cо (Китай). При цьому подали ідентичні листи від цієї компанії в складі тендерних пропозицій. Дана скарга очікує рішення замовника.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 1

254
5 июля 2021 18:03

кек, вагонники как обычно решили налюбить страну и продать не только эскалаторы, а и разработку тех.документации))) 
А потом скыглять, что страна импортное берет. Надо просто хитрожопость прикрутить.
Знакомая тема еще по строительсту моста, там проектов оплачивалось штук пять.

зы. Краз гонит говнокачество, которое разваливается на поле боя, а потом черняк скыгле, что закупают Мазы..


4 6
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 25 від 23 червня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх