Спецпідрозділ, про який складають легенди і знімають фільми, святкує 27-му річницю створення

23.06.2021, 15:05 Переглядів: 1 640 Коментарів: 1

 

Життя – Батьківщині, честь ‒ нікому! З таким девізом бійці ЦСО «А» продовжують захищати Україну для українців

Сьогодні, 23 червня, Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України виповнюється 27 років.

За цей час його бійці провели тисячі спецоперацій і затримали тисячі злочинців. Про цей спецпідрозділ складають легенди і знімають фільми. Співробітники ЦСО «А» першими були на передовій в зоні проведення Операції Об‘єднаних сил і першими, на жаль, втратили побратима у квітні 2014 року.

Життя – Батьківщині, честь ‒ нікому! З таким девізом бійці ЦСО «А» продовжують захищати Україну для українців!

У Кременчуці працює 5 управління (Міжвідомчий центр спеціальної підготовки) Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів Служби безпеки. Бійці не показують своїх облич та не розповідають про героїчні вчинки, вони роблять свою роботу тихо й непомітно.

Співробітники ЦСО «А» лише іноді стають героями наших матеріалів. Так у листопаді 2018 року бійці центру спецоперацій «А» врятували життя хлопцю, який впав у кар'єр.

- Ви – кращий бойовий підрозділ СБУ. Це результат того, що ви – справжня команда однодумців, якій під силу виконати завдання будь-якої складності.Для цього потрібні не тільки професійність та патріотизм, а ще й надійність і відчуття плеча. У вашій роботі інакше і не вийде. Тому що для вас не існує розподілу на мирний і воєнний час. Ви – завжди там, де найбільша загроза, на власній на передовій.

І не важливо, де вона пролягає – на лінії розмежування на Донбасі чи у здавалося б мирному Києві. Кінцева мета однакова – зробити максимум, щоб життя звичайних українців було безпечним.

Ваш професійний шлях непростий і на ньому бувають втрати. Вічна пам’ять нашим загиблим Героям. Вдячний вам, що також не забуваєте своїх колег і допомагаєте їхнім родинам. 

Я бажаю, щоб ваша підготовка завжди була на висоті, а бойовий досвід здобувався без втрат.

Нехай у ваших родинах будуть мир і достаток, а у колективі – високий бойовий дух і підтримка. Слава Україні!, - привітав військових голова Служби безпеки України Іван Баканов. 

Теги: СБУ Альфа

Коментарі: 1

966
23 июня 2021 18:05

Слава Героям Украины! 
Слава СБУ!


5 7
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх