Полтавщина отримала айдентику до 30-річчя Незалежності України

3.06.2021, 13:03 Переглядів: 2 440

 

Для Полтавської області в основі центрального образу – квітки – покладений прапор регіону


Міністерство культури та інформаційної політики України розробило айдентику до 30-річчя Незалежності України. Мінкульт на своїй сторінці у фейсбук оприлюднив перелік інформаційних продуктів, що містять описи, дизайн-макети, експозиційні макети, логотипи, графічно-шрифтові частини зображень, зображення візуальної системи, використання логотипів. Серед них логотипи для кожної області.

- Ми ростемо як нація, квітнемо, відстоюємо свої права і свободи. Саме квітка фігурує у найстаріших варіаціях української символіки та орнаменталізму. Тому до свята була створена власна версія даного сакрального зображення: квітка, яка буде формуватися образами сучасних досягнень. Водночас пам’ятаючи всі минулі подвиги, – написав у своєму телеграм-каналі Міністр культури Олександр Ткаченко.

 

Для Полтавської області в основі центрального образу – квітки – покладений прапор регіону. Квітка динамічно змінює свої пелюстки.

У композиції прапора жовтий козацький хрест на синьому тлі, на зразок знамена Полтавського полку. 

Графічна візуалізація комплексу образів реалізована у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів. Квітка – образ, що розкриває ідею держави. «Ти у мене єдина» – основний лейтмотив всього проекту. Це слоган, який є певним універсальним зверненням до країни, квітки, Незалежності, нації. Айдентика розроблена креативною агенцією «Провід».
Передбачено, що кожна область України матиме свою унікальну квітку-логотип з графічними елементами та кольоровою гамою прапорів цього регіону, а також квіти-символи сфер діяльності, як то: медицина, будівництво, наука, цифрові технології, виробництво. Додатково передбачена спрощена форма логотипу для використання на маленьких форматах, а також для друкованих або вишитих логотипах.

Підтримай Кременчуцький ТелеграфЪ

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 20 від 19 травня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх