21 скаргу з Полтавщини отримав Кремень за порушення мовного закону

19.04.2021, 15:21 Переглядів: 2 001 Коментарів: 1

 

Загaлом надійшло більше тисячі скарг

За період з 16 січня до 16 квітня до Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1 129 скарг та звернень громадян, 21 з яких з Полтавщини. Про це повідомив на сторінці фейсбук Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.Через відсутність української версії сайтів інтернет-видань та сайтів інтернет-магазинів надійшло 446 скарг. За словами Тараса Кременя з метою усунення порушення кожному із власників вебсайтів надіслано листи з вимогами усунути порушення.


Також надійшло 249 скарг через порушення прав у сфері обслуговування.


Тарас Кремінь повідомляє, що кількість звернень громадян щодо порушення норм закону представниками місцевої влади становить практично десяту частину від усієї кількості.

Коментарі: 1

694
19 апреля 2021 20:08

К стенке потом этого "уповноважэного" поставят, перья оно распустило. Искусственно проблему в стране создали, теперь "звёзды на погоны" раздают за то, что делают вид, что разруливают, а по факту - дальше сталкивают народ лбами. Как жили 30 лет с момента начала независимости  бок-о-бок украино-говорящие с русско-говорящими гражданами, никаких не было проблем, так и дальше стоит жить, а не вестись на страшилки власти, что скоро нападут. Разрозненным стадом проще управлять, особенно когда народ в панике и забит в угол, зайдёт любая дичь. Очень жаль, что до такого нас довели. Всем мира!


26 1

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх