Впевнена перемога «Кременчука» у Маріуполі

17.02.2021, 23:30 Переглядів: 1 719

Кременчужани продовжують набирати очки

Сьогодні, 17 лютого, хокейний клуб «Маріуполь» приймав «Кременчук». Підопічні Олександра Савицького завоювали чергову перемогу в чемпіонаті.

«Маріуполь» - «Кременчук» 1:5 (0:3, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 Коробов (Денискін, Ворона), 09:11; 0:2 Коробов (Денискін), 11:42; 0:3 Савченко (Дубінін, Кисельов, більш.), 14:39; 1:3 Коваленко (Мазур), 23:24; 1:4 Ворона (Денискін, Коробов), 29:53; 1:5 Яковлєв (Денискін, Коробов), 55:01.

Маріуполь: Дуве (Дмитрієв - з 11:42); Ложкін - Петрухно, Костарєв - Гуров, Скурихин - Пахмурін, Філімонов - Тимченко; Луговий - Кудрін - Градусів, Чердак - Карпенко - Зайцев, Бондаренко - Корчоха - Лихачов, Коваленко - Мазур - Мостовий.

Кременчук: Давлетшин (Гордюшин); Бабрусев - Григорян, Хришпенць - Алексюк, Грицьких - Толстушко, Яковлєв - Варава; Савченко - Дубінін - Кисельов, Созонов - Пукс - Орлов, Савицький - Гриценко - Тютченко, Коробов - Ворона - Денискін.

Дуже впевнено матч почали саме гості зустрічі і вже до екватора першого періоду «Маріуполь» "горів" 0:2 - Коробов оформив дубль. А до кінця першої двадцятихвилинки Савченко збільшив перевагу своєї команди до трьох шайб.

Другий період «Маріуполь» почав зі швидкою закинутої шайби - один гол відквитав Коваленко. Однак, вже через 4 хвилини Ворона знову повернув комфортний розрив в рахунку.

Першу половину третього відрізка зустрічі команди відіграли в гострій боротьбі, проте без закинутих шайб. Під завісу матчу кременчужани ще раз прошили Дмитрієва, встановивши остаточний рахунок 5:1 на табло.