10 випадків COVID-19 зареєстровано у працівників Крюківського районного суду

19.12.2020, 12:01 Переглядів: 1 569

 

У суді посилено карантинний режим

10 підтверджених випадків захворювання на COVID-19 виявлено у працівників Крюківського районного суду. За інформацією пресслужби суду, на підставі наказу виконуючого обов’язків голови суду № 06.49 від 16.12.2020 року в період з 16 до 30 грудня 2020 року вводяться такі суворі карантинні обмеження. 


Всі справи в порядку кримінального, цивільного, адміністративного судочинства та справи з розгляду адміністративних правопорушень знімаються з розгляду, крім:

 • кримінальних справ (проваджень), де обвинувачений перебуває під вартою та невідкладних слідчих дій;
 • цивільних справ в порядку спрощеного провадження, заочного розгляду справ та за заявами учасників процесу про розгляд справ у їх відсутність;
 • справ про адміністративні правопорушення, які підлягають розгляду у день надходження, а також у випадку надходження клопотань особи, щодо якої складено протокол про адміністративні правопорушення, про розгляд справи за її відсутності;
 • справ про адміністративні правопорушення, в яких учасники процесу повідомлені належним чином, а у разі відкладення розгляду справи, закінчаться строки, передбачені ст. 38 КУпАП.

Судові засідання в режимі відеоконференції між Крюківським районним судом м. Кременчука Полтавської області та іншими апеляційними чи місцевими судами проводитись не будуть (окрім судових справ, які потребують термінового розгляду: обрання, зміна, продовження строків застосування запобіжних заходів).


Прохають поставитись з розумінням до тимчасових профілактичних заходів та пропонують скористатись можливістю й подавати заяви та процесуальні документи у такий спосіб:

 • поштою на адресу: вул. Троїцька, 37/49, м. Кременчук , 39605;
 • через сервіс «Електронний суд»;
 • за допомогою електронної пошти: inbox@kr.pl.court.gov.ua (попередньо відскановані та з накладанням електронного цифрового підпису).

До приміщення суду вхід дозволяється наступним особам:

 • працівникам суду, працівникам правоохоронних органів та медичних установ, служби судової охорони, військовослужбовцям Національної гвардії України;
 • особам, які беруть участь у розгляді кримінальних справ, у випадку, якщо обвинувачений перебуває під вартою, та у розгляді справ досудового розслідування;

З метою попередження інфекційних захворювань, включно викликаних коронавірусною інфекцією COVID-19, Крюківський районний суд м. Кременчука наполегливо просить Вас утриматися від відвідування суду без нагальної потреби.

 

Контакти для отримання роз’яснень та додаткової інформації:

канцелярія суду - (05366) 3-31-08 та мобільний 068 848 78 95.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
 • Kiaparts
 • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 25 від 23 червня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх