Кременчуцька ТЕЦ кличе онлайн послухати про підвищення тарифів

8.12.2020, 10:01 Переглядів: 2 532 Коментарів: 5

Слухання відбудуться в режимі відеоконференції завтра, 9 грудня: реєструйтесь зараз

ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» оголосила слухання з приводу підвищення тарифів на постачання тепла та гарячої води. Захід призначений у режимі відеоконференції на 9 грудня, на 11.00.


Заявки для участі у відкритому обговоренні у режимі відеоконференції приймаються до 15.30 8 грудня у електронному вигляді на електронну пошту: kanc01@kremtec.com.ua.


Адміністрація КремТЕЦ просить вказувати у заявці своє прізвище, ім’я та по-батькові, адресу проживання, контактний номер телефону, електронну адресу. Після реєстраціі учасника на електронну адресу буде надіслано ідентифікатор конференції.


У порядку денному слухань — обговорення проєкту рішення виконкому про коригування тарифів для споживачів. Нагадаємо, КремТЕЦ хоче підвищити тариф на опалення на 28% у зв'язку з подорожчанням газу.Сьогодні, о 12.00, також відбудуться обговорення в режимі відеоконференції проєкту рішення про підвищення тарифів КП «Теплоенерго». Враховуючи, що проєкти рішень оприлюдненя одночасно, слід очікувати, що мерія ухвалить рішення на найближчому засіданні виконкому.
Коментарі: 5

287
8 декабря 2020 12:07

В "рабочий полдень". Можна матюк? Хоча це не матюк. Це визначення. "***" ( для модераторів: це абревіатура, будуть питання - пишіть)

 

[Ніяких питань)). Адміністрація]


12 0
215
8 декабря 2020 12:29

а смысл от этих слушаний? ну даже если и будут возражения, предложения и споры, то ответ будет один - "Ваши аргументы недостаточны, мы всё подсчитали и наши рассчёты экономически обоснованы"...
И все равно примут те цифры которые им выгодны...


18 0
3
8 декабря 2020 14:57

не пора ли уродов отстреливать? 


15 0
3 902
1
8 декабря 2020 17:16

а где госпожа Пиддубна? Алё? до выборов рьяно выступала, чего ж не обсуждает тарифы, она же так переживала за нарид, всё о нариде думает, только уже в другом месте? После выборов думать не обязательно.....вот оно- очковтирательство на примере.


4 30
230
9 декабря 2020 11:47

Цитата: zzzzzz

а где госпожа Пиддубна? Алё? до выборов рьяно выступала, чего ж не обсуждает тарифы, она же так переживала за нарид, всё о нариде думает, только уже в другом месте? После выборов думать не обязательно.....вот оно- очковтирательство на примере.

Так она сейчас такой же житель Кременчуга, как и вы. Теперь спрашивайте с депутата, за которого голосовали.


2 1

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх