Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 26.10.2020 09:00
Підтверджені:
Україна348924
Кременчук1141
Хворі:
Україна199923
Кременчук664
Одужало:
Україна142537
Кременчук450
Померло:
Україна6464
Кременчук27

Кременчужан, які користуються «ВКонтакте», поліція візьме на облік - РНБО

27.09.2020, 14:40 Переглядів: 5 016 Коментарів: 5

Тих, хто користується забороненою соцмережею, візьмуть під облік 

Українських користувачів російської соціальної мережі «ВКонтакте» візьмуть на облік поліції. При цьому правоохоронці будуть розслідувати факти поширення контенту у забороненій в Україні соцмережі.


Про це під час онлайн-конференції «Перспективи диджиталізації країни і ризики кібербезпеки» заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов.


Він нагадав, що згідно з українським законодавством про санкції, «ВКонтакте» не має права працювати на території України.


- Ми сьогодні займаємося цими питаннями, фахівці розуміють, про що йде мова. Вони дуже швидко змінюють проксі... Ми вважаємо, що найближчим часом з допомогою наших іноземних партнерів це питання буде вирішено, - зазначив Данілов.


Крім того, він звернув увагу на те, що українські користувачі мають розуміти всю відповідальність.


Про російські соцмережі та кіберзахист на 56 хв:- Це має бути так само їх відповідальність. Навіщо вони це роблять, і для чого вони це роблять. Справа в тому, що зараз та система, яка починає працювати, ми про всіх цих користувачів будемо мати розуміння. Вони будуть перебувати на обліку. Якщо вони далі будуть поширювати російський контент, то вони будуть мати певний клопіт з нашою поліцією, з нашими силовими структурами, - додав Данілов.


Нагадаємо, рішенням РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» було застосовано санкції проти російських соціальних мереж та ряду інших інтернет-ресурсів строком на три роки. Зокрема, інтернет-провайдерам забороняється надавати послуги з доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів «Mail.ru» (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів «Вконтакте» (www.vk.com) та «Одноклассники» (www.ok.ru).


Рішенням РНБО від 14 травня 2020 року ці санкції продовжено до 2023 року.


Нещодавно російська соціальна мережа «ВКонтакте» на своїй офіційній сторінці для українських користувачів повідомила, що розробники поліпшили роботу проксі в мобільному додатку, завдяки чому ВК тепер можна користуватися «без обмежень».


Українські спеціалісти з кібербезпеки взаємодіють з міжнародними колегами для напрацювання заходів щодо блокування додатку «ВКонтакте» на території України. 

компанія «Інтера Люкс»

Коментарі: 5

574
28 сентября 2020 09:18

Самая большая деструктивная антигосударственная информационная работа ведется через агентов ФСБ в Украине: ОПЗЖ (не буду расшифровывать, так как администрация почему-то цензурит), петуШарий, цвИнтер и половина партии Слуга Урода. По сравнению с паносом, которым вышеперечисленные срут в своих многочиленных эфирах на своих многочисленных антиукраинских телеканалах и в youtube, "вконтакте" - это просто детский лепет...


21 18
234
28 сентября 2020 14:27

Ужас то какой. И что они с ними будут делать?))

Я вообще не вижу разницы между властью в рашке и властью в Украине, что одни что другие просто геноцидят народ Украины!

Начинают разделять людей по нац признаку, по мові, по регіональному розташуванню людей. Майдан не допоміг, він лише змістив акценти, як казав лідер групи Bredor шо то, шо то г.


16 1
2 279
28 сентября 2020 19:28

Цитата: JJAbrams
Начинают разделять людей по нац признаку, по мові, по регіональному розташуванню людей
где то я это уже читал.....шарий?


3 7
127
28 сентября 2020 21:07

Какой то бред. Полиция будет ставить людей на учёт согласно чего ? Решение СНБО касается ТОЛЬКО интернет-провайдеров, а полиция будет за что деньги получать ?


11 0
234
1 октября 2020 14:48

Цитата: zzzzzz

Цитата: JJAbrams
Начинают разделять людей по нац признаку, по мові, по регіональному розташуванню людей
где то я это уже читал.....шарий?

шарий отрабатывает деньги своего нанимателя и пропихивает в помошь свою партию, он такой же пропагандист как и больниство политиков. А на кого он там работает я не вкурсе


3 0
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх