За секунду до завершення 3-го раунду Віктор Вихрист відправив іспанця в нокаут

20.09.2020, 21:39 Переглядів: 8 949 Коментарів: 2

 Енгуема ледь привели до тями

У Дніпрі, сьогодні 20 вересня, кременчуцький боксер Вітор Вихрист (2-0, 2 КО) провів третій бій на профіринзі. У 6-раундовому бою вечора зустрівся наш боксер та Габріель Енгуема (10-9, 6 КО).


 


Обоє важковаговиків мають однакові параметри під 2 метри: 197 см зріст Віктора та 198 см в Енгуема. Проте Вихрист підійшов до бою у вазі 107,6 кілограм, а його суперник Габріель Енгуема виявився легшим рівно на 6 кілограм.Для двох титанів ринг здавався маленьким. Тому боксери динамічно розпочали поєдинок, без розвідки боєм. 


 


Віктор наносив супернику потужні удари й Енгуема вже у першому раунді отримав невеличе розсічення в районі правої брови. 


  


Наш спортсмен не зупинявся й впевнено почувався на ринзі. Наприкінці другого раунд Віктор провів серію хороших ударів, проте іспанець підчепив українця за ногу й той поступився і впав.


  


Потужний удар за ударом летіли в сторону Енгуема. Й за секунду до завершення третього раунду Віктор Вихрист відправив суперника в нокаут. Енгуема ледь привели до тями.


  


- Дякую за підтримку та привітання. Ми знали, що суперник хороший й розраховували провести бій усі 6 раундів, адже він розумний та хитрий боксер, який витягує на себе. Я зробив те, що від мене залежало й боксував так, як дозволив суперник. – поділився враженнями одразу після бою боксер з Кременчука Віктор Вихрист.Таким чином кременчуцький боксер Віктор Вихрист достроково завершив всі три бої на профіринзі. 


 

Коментарі: 2

258
21 сентября 2020 10:48

это не соперник это мясо


0 2
505
21 сентября 2020 11:23

Цитата: cheh_a

это не соперник это мясо

Это лучше чем как Радченко быть мясом для других. А через 5-6 боев можно и повысить "планку умений" соперников.


2 0

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх