Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 21.10.2020 11:00
Підтверджені:
Україна315826
Кременчук952
Хворі:
Україна177680
Кременчук563
Одужало:
Україна132219
Кременчук364
Померло:
Україна5927
Кременчук25

«Варшава – вікно в Польщу»: у Кременчуці відкриють виставку, присвячену цій країні

30.08.2020, 15:25 Переглядів: 2 334

 

До свята Дня міста Кременчука у нашому литовському місті-побратимі Алітусі відбудеться виставка фотографій «Парки, сквери і околиці Кременчука»

4 вересня Генеральне консульство Республіки Польща в Харкові, Інститут розвитку Кременчука, Центральна дитяча бібліотека за підтримки управління культури та туризму Кременчуцької міськради відкривають виставку «Варшава – вікно в Польщу». На ній будуть представлені фотографії Варшави і книги про історію, культуру Польщі, художня та інформаційна література про сусідню країну. Світлини Варшави та книжки люб'язно надані Генеральним консульством Республіки Польща в Харкові.


Де: виставку можна буде побачити в Центральній дитячій бібліотеці.

 

До свята Дня міста Кременчука в нашому литовському місті-побратимі Алітусі відбудеться виставка фотографій «Парки, сквери і околиці Кременчука». Еспозиція включає 52 фотографії парків, скверів, вулиць нашого міста, а також природи навколо нього. Це перший досвід, коли організують виставку фотографій нашого міста за кордоном.

 

Інститутом розвитку Кременчука готуються і інші тематичні виставки про наше місто: «Кременчук індустріальний», «Особи кременчужан» та інші. Планується також проводити конкурси фотографій, які потім стануть частиною експозиції. У перспективі – організація експонування картин кременчуцьких художників в містах-побратимах.

компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх