Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 28.09.2020 12:00
Підтверджені:
Україна201305
Кременчук257
Хворі:
Україна108856
Кременчук63
Одужало:
Україна88453
Кременчук186
Померло:
Україна3996
Кременчук8

Приміщення в «будинку-катастрофі» у Кременчуці перебудовують під квартири для переселенців

8.08.2020, 14:14 Переглядів: 7 587

 

Роботи розпочаті. Також квартири для цієї категорії будуть і на Молодіжному

У Кременчуці триває реконструкція двох нежитлових приміщень, які перебувають на балансі КГЖЕП «Автозаводське», у житлові.


 


Одне з них — у так званому «будинку-катастрофі» на вулиці Східній, 20: це покинуте приміщення на першому поверсі, яке КГЖЕП не міг здати в оренду. Мешканці другого поверху скаржилися на теплові втрати, адже приміщення знизу не опалювалося. Відтак, його реконструюють: буде 11 квартир для переселенців.


 


Роботи виконує комунальне госпрозрахункове підприємство «Союзрембуд», яке перемогло в тендері. Ціна питання — 3 млн 985 тис грн. Директор КГП «Союзрембуд» Олександр Дяковський розповів ТЪ, що на об'єкті вже виконано робіт на 250 тис грн.


Також чотири квартири для переселенців буде і на Молодіжній 5 (під них теж перебудовують нежитлове приміщення). Переможець тендеру — також КГП «Союзрембуд». Ціна питання - 1 млн 155 тис грн. 


Як розповів Олександр Дяковський, це будуть повністю впорядковані квартири «під ключ».

 

- У кожній квартирі буде й газова плита; і обладнані сантехнікою душ та туалет, оздоблені плиткою; шпалери на стінах у кімнатах. Переважно це однокімнатні квартири. Будуть готові «під ключ», - розповів директор підприємства.Термін виконання робіт — до 31 березня 2021 року.


Роботи проводяться в рамках державної Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Кредитує їх Європейський інвестиційний банк. За словами пана Дяковського, вони контролюють і хід робіт.


 компанія «Інтера Люкс»

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх