Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 21.10.2020 11:00
Підтверджені:
Україна315826
Кременчук952
Хворі:
Україна177680
Кременчук563
Одужало:
Україна132219
Кременчук364
Померло:
Україна5927
Кременчук25

«Наші нащадки повинні знати хто ворог»: волонтерка Ірина Митрофанова подарувала легендарне фото

7.08.2020, 08:01 Переглядів: 2 125 Коментарів: 9

 

Кременчуцька волонтерка завітала до музею 

До кременчуцького музею АТО, який знаходиться на базі ВПУ №7, завітала волонтерка Ірина Митрофанова. Вона подарувала в колекцію музею світлину, яка облетіла інтернет. На ній зображений порятунок кіборга Дмитра Бондаря. 


Ірина з перших днів війни усіма силами допомагала фронту, перебувала в найгарячіших точках війни, брала активну участь в евакуації поранених, в прямому сенсі рятувала життя, ризикуючи власним. А потім, вже після повернення хлопців додому, активно сприяла їх адаптації. Про це повідомляють на сторінці Координаційний центр об’єднань ветеранів АТО. 


 


- Ірина з цікавістю оглянула експозицію, в пам’ять загиблих запалила свічку. А до музею надала світлину, яка вже облетіла весь інтернет-простір. Це ДАП. На ній перша медична допомога надається пораненому кіборгу Дмитру Бондарю. Звісно, що лише згодом стало відоме ім’я бійця, коли у соцмережі дружина Дмитра знайшла Іру, аби сказати: «Дякую!» А тоді важливе було лише його життя й страшенне бажання – зберегти хлопцю ногу. Врятували. Зберегли. І таких історій безліч, можна говорити і слухати годинами, - йдеться у повідомленні. 


 


Символічно, що музей створений на базі Кременчуцького ВПУ №7, який закінчувала в свій час Ірина. Викладачі й досі пам'ятають шустру, принципову, відповідальну дівчинку, якою вона й досі залишається.


 


«Пам’ять найважливіша. Історія не повинна забутися. І наші нащадки повинні знати хто ворог. Росія має бути знищена. Слава Україні. І.О.Митрофанова», - написала медик-волонтер з Кременчука у книзі почесних гостей. 


 

компанія «Інтера Люкс»

Коментарі: 9

563
7 августа 2020 08:25

Наші нащадки повинні знати хто ворог

До адептов колбасы по 2.20 с ущемленным руSSким языком это не доходит. Йа вас туда не пасылал...Как показала жизнь, даже если их дом в труху *** расенскими ракетами, они упорото выпучив глаза будут визжать как *** путен памаги, бендэры жилья лишили мальчика распяли снигирей расстреляли. И размахивая ссаной тряпкой аквафреша писаясь в штаны до хрипоты до срыва кричать рааасеееея!

Сейчас начнут минусить и вы посмотрите скольто тут адептов петуШария и ОПЗЖ (***, ***, зудящая ***)...


65 40
483
7 августа 2020 08:39

Низький уклін,повага і шана всім,хто захищав і захищає нашу неньку.

А ворог московський підпутінський ще не один раз проявить себе в своїй підлості і жорстокості.

Не забудемо на віки.

Слава Україні!

Слава героям!

Смерть ворогам!


55 31
2 247
7 августа 2020 08:57

Цитата: evil
адептов петуШария и ОПЗЖ
другими словами вольвоводов, которые в открытую глумятся над памятью погибших, оскорбляют честь и достоинство воинов, но администрации сайта глубоко наплевать....


30 34
563
7 августа 2020 09:14

Цитата: zzzzzz
другими словами вольвоводов, которые в открытую глумятся над памятью погибших, оскорбляют честь и достоинство воинов, но администрации сайта глубоко наплевать...

Он vulvaвод. Это же очевидно.


26 22
173
7 августа 2020 12:43

Как показывает история, москали много раз пытались покорить наш народ, превратив в хохлов, но сопротивление всегда было, есть и будет, пока жив последний украинец. 


34 26
243
7 августа 2020 13:51

Я из Донецка, и не понимаю, как можно голосовать за ОПЗЖ (ЗаЖОПа - как правильно), Шария и т.п.? Есть люди, которым хочется побыть в нашей шкуре? Так я поменяю трехкомнатную квартиру в центре Донецка на трешку в Кременчуге. Обращайтесь, если че.


35 15
2 247
7 августа 2020 15:10

Цитата: DNIWE

Как показывает история, москали много раз пытались покорить наш народ, превратив в хохлов, но сопротивление всегда было, есть и будет, пока жив последний украинец. 

москали минусятЦитата: Pereselenets
Есть люди, которым хочется побыть в нашей шкуре?
не, им просто тут лучше видно, что в Донецке...


24 22
139
7 августа 2020 15:52

Цитата: Pereselenets

Я из Донецка, и не понимаю, как можно голосовать за ОПЗЖ (ЗаЖОПа - как правильно), Шария и т.п.? Есть люди, которым хочется побыть в нашей шкуре? Так я поменяю трехкомнатную квартиру в центре Донецка на трешку в Кременчуге. Обращайтесь, если че.

Ну вы же видите, как активно минусят первый комментарий! Вы посмотрите сколько их! Практически 45%!  Я сомневаюсь, что среди всех минусующих исключительные клинические больные, которые не понимают и отрицают, что роSSия ведет  жестокую военную агрессию против Украины и украинских граждан.

На самом деле все они понимают. И самое уродливое во всем этом, что они этому рады. Они ждут роSSию и измываются над каждой гибелью военнослужащего ВСУ. Они упорото ждут плешивого карликового недофюррера и расеянских пенсий. Им тоже хочется помахать аквафрешем и выпучив глаза поорать рааа-сея! И сушить штаны после каждого прослушивания гимна тухлого ссср. В Донецк они не поедут. Они хотят всего этого здесь. 

 


28 19
2 247
7 августа 2020 16:05

Цитата: StarПёр
Они хотят всего этого здесь.
и такие вот вольвоводы, сначала меленько подгаживают в комментариях, видят что их не трогают, начинают гадить сильнее, больше , наглее, а потом глядишь и КНР образуется...реакции то нет...


20 23

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх