Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 09.07.2020 20:00
Підтверджені:
Україна51224
Кременчук120
Хворі:
Україна26113
Кременчук1
Одужало:
Україна23784
Кременчук115
Померло:
Україна1327
Кременчук4

Оповідання на ніч: кременчуцькі бібліотекарі читають вголос для своїх читачів

10.05.2020, 15:45 Переглядів: 2 221

 

Пропонуємо вам рубрику «Бібліо-читання з бібліотекарем» від відділу абонементу ЦМБ

Карантин вніс свої корективи в роботу бібліотек. Читачі не мають змогу відвідувати бібліотеки і обмінювати книги. Тому кременчуцькі бібліотекарі вирішили через екрани моніторів комп’ютерів, телефонів, планшетів, приходити в гості до своїх читачів.


Пропонуємо вам рубрику «Бібліо-читання з бібліотекарем» від відділу абонементу ЦМБ:


Оповідання Тетяни Череп-Пероганич « У житті буває все» із збірки «Теплі історії про кохання»Оповідання Анни Яременко «Бабуся-зігрівальниця» із збірки «Теплі історії про Дива, Коханих І Рідних»Оповідання Вікторії Пожарської «Решта» із збірки «Теплі історії про Дива, Коханих І Рідних»Уривок з оповідання Наталії Лапіної «Зустріти Анжелу» із збірки «Львів. Вишні. Дощі»Оповідка «Біб і Риба» з дебютної збірки «З дідусевої скарбниці. Легенди та оповідання.» молодої української письменниці з Румунії Лариси — Михаєли Трайсти


Оповідання Надійки Гербіш «Домо-над-морем-терапія» із збірки «Теплі історії до кави» Оповідання Остапа Вишні «Як ми колись учились»Оповідка «Дідусеві чоботи» молодої української письменниці з Румунії Лариси — Михаєли Трайсти. з її дебютної збірки «З дідусевої скарбниці. Легенди та оповідання»


Оповідання Ірини Озарко «Пампушки з варенням» із збірки «Теплі історії про дива, коханих і рідних»Новела «Стара тополя» письменниці, поетеси із Кременчука Людмили Снітко з її збірки «Жити щоби любити»


Автор: Руслана Горгола Джерело відео: facebook.com
компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх