Під час карантину кількість безробітних у Кременчуці збільшилася на 1070 осіб

9.04.2020, 14:36 Переглядів: 3 180

 

До карантину на обліку перебувало близько 1350 осіб

Під час карантину кількість безробітних у Кременчуці збільшилася на 1070 осіб. Зараз на обліку перебуває 2419 безробітних, тоді як у докарантинний період ця цифра складала близько 1350. Такі дані станом на сьогодні, 9 квітня, навів директор Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Віктор Калашник під час засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації.


За його словами, зараз наплив людей, що хочуть зареєструватися як безробітні, йде на спад. На сьогодні статус безробітних отримало 525 колишніх працівників стальзаводу. Нагадаємо, підприємство не продовжило контракти з 1000 працівників, але не всі з них стали на облік у Кременчуцькому центрі зайнятості. Близько 200 працівників – мешканці інших районів або пенсійного віку.


Віктор Калашник нагадав, що центр зайнятості з моменту оголошення карантину працює дистанційно. Людина, яка звертається, може залишити пакет документів у скриньці на вході або надіслати електронною поштою.Під час карантину допомога по безробіттю призначається з першого дня звернення до ЦЗ.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх