Не всі ринки у Кременчуці розпочнуть роботу з понеділка

29.03.2020, 14:11 Переглядів: 13 020 Коментарів: 1

 

8 ринків підтвердили, що будуть торгувати розсадою і саджанцями

Начальник управління торгівлі та підприємництва Людмила Жорняк зауважила, що провели роботу з 13 суб’єктами господарювання, які мають ринки. Обговорили питання облаштування зон садових матеріалів.

 

8 ринків підтвердили, що будуть здійснювати таку торгівлю.- Не планують проводити таку діяльність ринки: Гвардійський, Плеяда, ще думає Авторинок (вони торгують автозапчастинами, але їм запропонували таку зону), – зауважила Людмила Жорняк на штабі оперативного реагування.


Інші ринки розпочнуть роботу, якщо протягом неділі-понеділка нададуть схеми роботи з кількістю місць та відповідальними особами цієї торгівлі.

 

Завтра, 30 березня, розпочнуть роботи ринки (якщо погодять сьогодні їм схеми): Центральний, Новоіванівський, Лівобережний, Крюків, Толока й Аврора.  


У вівторок, 31 березня, готовий розпочати роботу ринок Правобережний.

 

1 квітня, у середу, має розпочати роботу ринок Придніпровський.

 

Нагадуємо, що торгівля розсадою і саджанцями у Кременчуці буде здійснюватись на території ринків з 10.00 до 15.00. Покупцям там забезпечать вхід і вихід в різних місцях, контролювати потік людей будуть охоронці ринків. Продавці розташовуватимуться не ближче, ніж в трьох метрах одне від одного.

Теги: рассада
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 1

240
29 березня 2020 17:18

Марна праця. Транспорта нет - нет всему остальному. У кого есть машина - то еще как-то ладно, да и то - под вопросом, бетонные блоки уже на выездах валяются... первый больной - остановили транспорт, второй больной - закроют подъезды к городу. 

 

ЗЫ - а с каких это пор на Приднепровском рассадой торгуют? там ток вроде шмотки )) и что так - все закрыто - а там "разрешают"?)) 


23 1

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 22 від 1 червня 2023)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх