Віцемер Ольга Усанова на засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання коронавірусу спростувала чутки про масові відпустки медичних працівників за власний рахунок у Кременчуці, які ширяться нашим містом.

За її інформацією, кількість працівників, які знаходяться у відпустках, складає мешше 1%:

– У кожній лікарні є певна кількість працівників, це може бути 5, 10, 15 із всієї кількості працюючих, які перебувають у відпустках без збереження заробітної плати. Це абсолютно не масовий показник, це – за бажанням самих цих осіб.

У стані простою наразі перебувають медпрацівники із стоматологічного центру, оскільки планове лікування зараз згорнуте, надається лише невідкладна медична допомога. У стані простою стоматологам виплачуватимуть середню заробітну плату, фінансово вони не постраждають.

Джерело фото: unn.com.ua
facebook x telegram whatsapp viber