Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 09.07.2020 20:00
Підтверджені:
Україна51224
Кременчук120
Хворі:
Україна26113
Кременчук1
Одужало:
Україна23784
Кременчук115
Померло:
Україна1327
Кременчук4

Кременчужанам за січень не нарахували субсидії та пільги на нову послугу з розподілу газу

6.02.2020, 12:02 Переглядів: 3 091 Коментарів: 1

 

Субсидію за цю нову послугу нарахують у лютому - і за січень, і за лютий, повідомив з обласний департамент соцзахисту населення

Кременчужанам (та іншим споживачам в області) за січень не нарахували субсидії та пільги на нову послугу з розподілу газу. Про це повідомив обласний департамент соцзахисту населення. 


Нагадаємо, у лютому одержувачі пільг і субсидій отримають від ПрАТ «Кременчукгаз» нові платіжки із зазначенням вартості вказаної послуги. Тобто послугу розподілу виокремили з ціни на газ, і споживачі платитимуть за неї протягом року. Розмір плати залежить від обсягів спожитого і розподіленого газу за попередній рік.
Окремий тариф на розподіл газу затверджений з 1 січня цього року рішенням Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).


«Оскільки відповідне рішення НКРЕКП набрало чинності лише з початку поточного року, нарахування субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за січень 2020 року проведено без врахування нової послуги», - сказано в повідомленні обласного департаменту соцзахисту населення.


У департаменті наголошують, що в лютому управління соцзахисту населення проведуть перерахунок розмірів призначених субсидій та пільг з урахуванням послуги з розподілу природного газу, в межах соціальних норм, за два місяці (січень, лютий 2020 року). Перерахунок здійчнять без звернення громадян. 


Раніше Мінсоцполітики повідомило, що на нову послугу розповсюджується субсидія. 

компанія «Інтера Люкс»

Коментарі: 1

3 878
6 февраля 2020 12:50

Крахоборы, ну шо, всем покращало?


19 7
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх