Петиція з вимогою спрямувати 10 млн грн на освіту та медицину, а не агітацію стрімко набрала необхідні голоси

Вчера, 16:31 Просмотров: 1 842 Комментариев: 3

 

Голосування завершене, тепер петицію має розглянути мер Кременчука та дати відповідь

Петиція на сайті Кременчуцької міськради з вимогою спрямувати 10 млн грн на освіту та медицину, а не агітацію менше, ніж за півтори доби, набрала необхідні голоси кременчужан. Це своєрідний рекорд активності мешканців міста. Уже станом на 12.30 під петицією було 253 голоса.

  

На даний час голосування завершене, тепер петицію має розглянути мер Кременчука та дати відповідь.

Нагадаємо, петиція виникла у відповідь на проєкт рішення міської ради, яким передбачається збільшити фінансування комунальної «Кременчуцької телерадіокомпанії» до 18,4 млн грн, із них 9,36 млн грн передбачалося на нову кольорову газету накладом 44 тисячі примірників — фактично піар влади, який може слугувати агітацією під час майбутніх місцевих виборів.

Кременчужанин Артем Кузьменко нагадав владі, що в місті є важливіші потреби, куди можна спрямувати майже 10 млн грн платників податків — медицина, освіта, дороги.

У соцмережах запустили серію плакатів на тему використання коштів платників податків: «Газетою дитину не полікуєш!», «Газетою дороги не залатаєш!», «Газетою дах не відремонтуєш!»

 

Редакція «Телеграфа» дякує всім, хто не залишився осторонь і підписав петицію. Ми дякуємо за прояв громадянської позиції. Для нас це питання важливе ще й тому, що ми бачимо у фінансових вливаннях у комунальні ЗМІ спроби монополізувати інформаційний простір напередодні виборів. Це пряма загроза демократії і передумови для порушення законодавства про вибори, які, до речі, вже допускала КТРК. Ми бачимо у програмі мерії спробу провести агітацію за наші ж з вами гроші.


 

Комментарии: 3

631
Вчера, 17:05

Товарищи! Поддержим Петицию!

Неужели у нас по линии Медицины, нет проблем,

что-бы закупить какое-то обордуование для 3-й больницы или Онко диспансера, не нужно ?!

 

Ганьба Мэру на века + Отставка с Позором!

 

Волосы дыбом!

Как-же ему хочеться на второй срок!

Да ещё и за деньги налогоплательщиков!

 

Прокурор и Глава СБУ, Вы где ?!, Дормаеды этакие!

 

P.S.

Призываю и ходотайствую, на день голосования за этот проэкт, журналистов Телеграфа, заблаговременно сообщить и пригласить журналистов из Киевских СМИ, может потом ГБР, СБУ И Ген. Прокуратура обратят внимание на преступное использование денег налогоплательщиков на агит рекламу Городской власти.


+46
1 655
Вчера, 18:22

Не удивлюсь, если прошлого мэра убрали те же люди, которые держат за яйца Малецкого


+21
59
Сегодня, 11:53

А на фига эти нелюди выпрашивали голосование за установку видеокамер за 13млн, чтоб спустить 10млн на макулатуру? Если так душа болит за город, почему эти 10 не установить на камеры? Или сильно руки чешутся отмыть деньги?


+8
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх