Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 19.10.2020 10:00
Підтверджені:
Україна303638
Кременчук881
Хворі:
Україна171476
Кременчук547
Одужало:
Україна126489
Кременчук310
Померло:
Україна5673
Кременчук24

Щоб не «забрали» субсидію: кременчужанам нагадали, про які зміни слід повідомляти в УСЗН

6.11.2019, 13:29 Переглядів: 3 498

Якщо ви раптом забули протягом місяця повідомити про суттєві зміни в домогосподарстві, при їх виявленні надання субсидії може бути припинено

Крюківське управління соціального захисту населення нагадало, про які зміни отримувачі мають обов'язково повідомити в УСЗН за місцем проживання. 
Громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів поінформувати про виникнення обставин, які можуть вплинути на призначення житлової субсидії. 

Про які зміни слід обов'язково повідомляти:

  •  зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарств;
  •  зміни соціального статусу членів домогосподарства (наприклад, хтось став безробітним);
  • зміни у складі сім’ї члена домогосподарства;
  • зміни переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання;
  • зміни переліку витрат на управління багатоквартирним будинком;
  • зміни управителя, виконавця комунальних послуг, створення ОСББ;
  •  набуття будь-ким із складу домогосподарства або членом сім’ї особи із складу домогосподарства права власності на транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда і причепа);
  • здійснення будь-ким із складу домогосподарства або членом сім’ї особи із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед призначенням житлової субсидії купівлі або набуття іншим законним способом права власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплатив (одноразово) будь-які послуги на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тисяч гривень.
У разі зміни складу зареєстрованих (або тих, хто фактично проживає) у житловому приміщенні (будинку), складу сім’ї члена домогосподарства, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання подаються нові заява та декларація.
Якщо громадянин не повідомив структурному підрозділу з питань соціального захисту населення (УСЗН) про обставини, зазначені вище, протягом 30 календарних днів з дня їх виникнення, за рішенням комісії надання раніше призначеної житлової субсидії припиняється.

«У разі вчасного не повідомлення управління соціального захисту населення про вказані обставини, що призвело до надмірної виплати субсидії, громадянин повинен суму надміру сплаченої субсидії повернути до державного бюджету», - попереджає Крюківське УСЗН. 


Телефони для довідок:

УСЗН Автозаводського району 77-29-95, (068)265-68-25
УСЗН Крюківського району 6-13-63, (096)403-29-69, (050)582-03-92.
компанія «Інтера Люкс»

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх