Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 02.07.2020 08:50
Підтверджені:
Україна45887
Кременчук119
Хворі:
Україна24649
Кременчук7
Одужало:
Україна20053
Кременчук108
Померло:
Україна1185
Кременчук4

Найсильніші титани з усієї України тягали залізо у центрі Кременчука

6.11.2019, 10:01 Переглядів: 2 376

 

Змагання зібрали найсильніших у спортивному залі КДЮСШ №2

2 листопада у Кременчуці на базі ДЮСШ №2 відбувся ювілейний десятий щорічний Відкритий турнір Кубок Титану з класичного жиму лежачи. Як повідомляє пресслужба СК «Титан», змагання проходили за підтримки СК «Титан», Кременчуцької міської ради та Кременчуцького міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». У змаганнях взяли участь близько 60 спортсменів з Полтавської, Кіровоградської, Харківської, Сумської, Київської та Черкаської областей.


На помості Кубку Титана разом з дебютантами змагань взяли участь багато Кандидатів у майстри спорту України, Майстрів спорту України, Майстрів спорту України міжнародного класу та навіть Заслужений майстер спорту України. 


Загалом під час проведення турніру розіграли 20 комплектів медалей та велику кількість спортивного харчування, подарунків та грошові призи. Також Сергій Богодист спортсмен вагової категорії понад 120 кг з результатом 240 кг, встановив рекорд Кубок Титану з класичного жиму лежачи. В ході змагань визначили абсолютних переможців серед чоловіків та жінок.


Чоловіки:

1 Денис Швидко (Суми)
2 Артем Ганзюк (Харків)
3 Сергій Богодист (Кременчук)


Жінки:

1 Наталія Іванькова (Полтава)
2 Марія Душененкова (Кременчук)
3 Діана Шонія (Олександрія)


Загалом змагання принесли багато емоцій, переживань, перемог та поразок, але не зважаючи на це, всі спортсмени були в чудовому настрої та щирі на побажання, як до організаторів змагань, так і до людей, які прийшли їх підтримати.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: СК "Титан"
компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх