«АвтоКрАЗ» судиться з Офісом великих платників податків через несплачений ЄСВ

6.11.2019, 09:35 Переглядів: 2 821

Підприємство вимагає скасувати штрафні санкції в розмірі 230 тис грн за несплату Єдиного внеску (ЄСВ)

ПрАТ «АвтоКрАЗ» позивається у суді до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України, вимагаючи скасувати пеню та штрафні санкції, нараховані за несплачений ЄСВ. Про це «Телеграфу» стало відомо з Єдиного реєстру судових рішень.


Так, 21 жовтня цього року ПрАТ «АвтоКрАЗ»  звернулося з відповідним позовом до Полтавського окружного адміністративного суду, в якому просить визнати протиправним та скасувати рішення ДФС про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску у розмірі 230 479,61 грн.


«АвтоКрАЗ» вважає протиправним нарахування штрафних санкцій, оскільки Господарський суд 24 вересня виніс ухвалу про запровадження мораторію на задоволення вимог кредиторів компанії. Рішення ж про штрафні санкції було винесене після судового рішення про мораторій.


Суд прийняв справу до розгляду. Відповідач (Офіс великих платників податків ДФС) має надати свої пояснення до 12 листопада.


Несплата ЄСВ роботодавцем загрожує тим, що при виході на пенсію працівник не дорахується страхового стажу.


Нагадаємо, відносно ПрАТ «АвтоКрАЗ» порушено справу про банкрутство. На підприємстві затримки зарплати, через які нещодавно мітингували працівники. За даними аналітичної системи YouControl, станом на 22 жовтня відкрито виконавче провадження: гроші на користь держави з компанії стягує Офіс великих платників податків.


ПрАТ «АвтоКрАЗ» входить до фінансово-промислової групи Костянтина Жеваго «Фінанси та Кредит».

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 30 від 28 липня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх