Зі стовпа у Кременчуці діставали песика

2.07.2019, 09:32 Переглядів: 5 266 Коментарів: 3

 

Переляканий чорний клубочок ледь дістали з вузької щілини

У суботу, 29 червня, скавчання песика привернуло увагу небайдужих кременчужан в районі Крюкова. 


- Електричний стовп, біля основи вузький отвір, і звідкись із глибини чути писк цуценя... Хтось проходить і не чує, хтось чує і проходить повз... Гарна дівчина, Олена, зупинилася, зрозумівши, що самостійно не впорається, подзвонила в «Спецсервіс», - поділися керівник служби відлову та утримання «Спецсервісу» Марина Кожушко.


 


За словами Марини, двоє працівників «Спецсервісу» Дмитро Перерва і Олександр Островський за допомогою відкрученого від машини дзеркала побачили чорний клубочок на глибині 1,5-2 метри. 


 


- Що робити, зашморг і, тим більше, сачок в щілину не пролізуть, отвір не рівно йде на дно, є уступи. Про те, щоб пиляти або розбивати отвір на стовпі з електропроводами, не могло бути й мови. Щеня плакало, Лена теж, - поділилася Марина. - Олена схопила врятовану «коштовність» на руки і знову розплакалася, на цей раз від радості! Малюк, переляканий і голодний, притиснувся до дівчини, і вона забрала його у свій будинок.


 

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Марина Кожушко

Коментарі: 3

9
2 июля 2019 11:27

Спасибо неравнодушным людям!


14 1
316
2 июля 2019 19:34

Що робити, зашморг і, тим більше, сачок в щілину не пролізуть, отвір не рівно йде на дно, є уступи. Про те, щоб пиляти або розбивати отвір на стовпі з електропроводами, не могло бути й мови

 

так как же они его достали?


6 0
40
2 июля 2019 21:23

Со страницы Марины Кожушко в FB:

 

Дима и Саша вернулись на базу и стали из подручных средств мастерить приспособления для спасения малыша. В ход пошли верёвки, проволока, тросики… Со своими нехитрыми приспособлениями ребята вернулись и стали пробовать их на деле. Возились, пробовали, пытались… щенок глубоко, его не видно, всё наугад, вслепую…
И вот, (о, чудо!), малыш попался в «силки» и его удалось вытащить!


4 0

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх