Бібліотечний креатив: Кременчук зайняв призове місце на ярмарці у Запоріжжі

16.06.2019, 16:17 Просмотров: 1 064

  

Кременчуцькі ідеї впроваджуватимуть у бібліотеках України

10-12 червня у Запоріжжі пройшов X Міжрегіональний ярмарок бібліотечних інновацій «БібліоКре@тив–2019», який організовує Українська асоціація працівників бібліотек для дітей. Як повідомила прес-служба мерії Кременчука, на ярмарок поїхали й представники від нашого міста та здобули призове ІІІ місце.


Кременчуцька міська Централізована бібліотечна система для дітей вже не перший раз бере участь у ярмарку. Цього року кременчужани презентували чотири інноваційні авторські ідеї, які придбали і реалізовуватимуть у своїй роботі дитячі бібліотеки Києва, Херсона, Миколаєва, Полтави, Маріуполя, Ізмаїла, Запоріжжя, Харкова, Кропивницького та Дніпра.


А ідея завідувачки відділу Центральної міської дитячої бібліотеки Олени Гордій – бібліотечний Timeline «Енциклопедія у кишені» – посіла призове III місце серед усіх пропозицій від дитячих бібліотек України.


На обмін для кременчуцьких читачів придбали 8 оригінальних ідей Національної бібліотеки України для дітей та бібліотек Донецької, Херсонської та Полтавської областей. Бібліотекарі Кременчука обіцяють, що реалізують ці ідеї у своїх закладах протягом року, та запевняють, що їм є чим здивувати юних читачів.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх