Голуби у сквері Ізюмова з’являться не раніше серпня цього року

18.02.2019, 15:36 Просмотров: 2 190

 

Роботи, які повинні були здати ще в кінці минулого року, так і не розпочалися

Кременчужани зможуть побачити пам’ятник голубам у сквері «Ізюмова» не раніше 31 липня 2019 року.


  


У квітні 2018 року на комісії з увічнення пам’яті й перейменування внесли пропозицію створити сквер ім. Андрія Ізюмова й установити там скульптуру голубів. Рішення про створення скверу прийняли у травні на сесії Кременчуцької міської ради.


 


У листопаді був укладений договір між КП «Благоустрій Кременчука» та ТОВ «АДС Трейд» зі Світловодська майже на 460 тис. грн., згідно з яким підрядник мав до кінця 2018 року упорядковувати сквер.


А вже 12 листопада між тими ж суб’єктами був укладений ще один договір на 440 тисяч гривень. Згідно з договорами роботи частково оплатили:

  • 14 листопада - 32,5 тис.грн. на кошторисну документацію;
  • 6 грудня - 132 тис.грн. на будматеріали;
  • 20 грудня - 2,5 тис.грн. за авторський нагляд за реконструкцією


Роботи мали завершити ще минулого року – до 31 грудня 2018 року, проте вони так і не розпочалися. У договорі не прописані форс-мажорні обставини, але прописана пеня у розмірі 0,1% за кожен день прострочки, а це майже по 1600 грн щодня.  


«ТелеграфЪ» направив запит до комунального підприємства «Благоустрій Кременчука», щоб дізнатися коли будуть завершені роботи та чи нараховується пеня за кожен день прострочки.


У комунальному підприємстві повідомили, що сторони продовжили строк дії договору на виконання робіт з реконструкції та благоустрою скверу Андрія Ізюмова до 31 липня 2019 року. При цьому штрафні санкції не застосовувалися. За умови фінансування роботи з реконструкції та благоустрою скверу Андрія Ізюмова будуть продовжені.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх