«Кремінь» протестував на витривалість першоліговий «Інгулець»

28.01.2019, 17:01 Переглядів: 2 928 Коментарів: 4

Перша поразка кременчужан в цьому році

Сьогодні, 28 січня, футболісти "Кременя" зазнали першої поразки в цьому році. У другому контрольному матчі підопічних Ігоря Столовицького протестував першоліговий "Інгулець".

В поєдинку з "Інгульцем" кременчужани поступилися з рахунком - 1:3. Усі голи забили у другому таймі. Відкрив рахунок у матчі Олександр Мішуренко на 68 хвилині. Через 2 хвилині гості зрівняли рахунок. На добиванні зіграв 10 номер "Кременя" (гравець на перегляді). На 82 хвилині Артем Козлов ударом з 15 метрів вивів "Інгулець" вперед. А завершив переможний матч Ілля Коваленко точним ударом зі штрафного на 85 хвилині.

"Інгулець" - "Кремінь" - 3:1

Голи: Мішуренко 68, Козлов 82, Коваленко 85 - ГНП 70

"Інгулець" 1-й тайм: Герич, Кучеренко, Ковальов, Синьогуб, Січінава, Павлов, Запорожець, Піднебенной, Передистий, Акименко, Сула

2-й тайм: Ситников, Гончаренко, Балан (Кобуладзе), Солдат, Коцюмака, Арман Кен Елла, Козак, Клименко, Коваленко, Мішуренко, Козлов

Головний тренер – Сергій Лавриненко

МФК "Кремінь" 1-й тайм: Котляров, Бичков, Вовкодав, Ченбай, ГНП, Серденюк, ГНП, ГНП, Сидоренко, Черній, ГНП.

2-й тайм: Олійник, Бичков, Ченбай, ГНП, ГНП, Піскун, ГНП, Степанчук, ГНП (Сидор, 80), Богданов, ГНП (Куць, 55).

Головний тренер – Ігор Столовицький

*ГНП – гравець на перегляді.

Нагадаємо, що у суботу "Кремінь" приймав кропивницьку "Зірку". В меншості кременчужанам вдалося перемогти з рахунком - 3:1.

30 січня "Кремінь" зіграє наступний контрольний матч у Дніпрі. Гра відбудеться на базі "Придніпровськ" з лідером Першої ліги - СК "Дніпро-1".

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК "Інгулець"