Три роки Малецького: Кременчук закуповує спецтехніку

16.12.2018, 11:00 Просмотров: 2 622 Комментариев: 5

 

Обіцянка мера — оновлення парку комунальної техніки — поступово виконується

Ще на виборах міського голови в 2015 році Віталій Малецький пообіцяв оновлення парку комунальної техніки, аби проводити снігоочисні, сміттєвивізні та ремонтні роботи в найкоротші строки.


 

 

Промоніторивши сайт публічних закупівель ProZorro, «ТелеграфЪ» відстежив, хто створив тендери на купівлю комунального транспорту, серед них є:

  • КП «Благоустрій Кременчука» -  2 вантажо-пасажирські автомобілі, 1 телескопічний підйомник і 1 самоскид;
  • КП «Кременчукводоканал» - 1 спецавтомобіль;
  • КП «Міськсвітло» - 1 телескопічний автогідропідйомник;
  • КП «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління» - 1 спецавтомобіль;

 

Окрім закупівлі транспорту, на ProZorro багато тендерів від комунальних підприємств Кременчука, що стусуються його ремонту. Створені вони саме в період перебування Віталія Малецького в кріслі мера.

 

На площі Незалежності під час святкування Дня міста кременчужани мали змогу відвідати виставку комунальної техніки, аби побачити, на що йдуть гроші з міського бюджету.

 

Що ж, виходить, що міський голова  не забув про цю обіцянку, і комунальні підприємства міста отримали і продовжують отримувати новий транспорт та ремонтувати старий.

Автор: Артем Кузьменко

Комментарии: 5

914
17 декабря 2018 11:00

Вот есть у меня 200 грн. Пойду в магазин куплю колбасы и кваса. Я тоже молодец?


+4
1 515
17 декабря 2018 12:03

Дело в том,что мЭр и его фиолетово-бураковая "команда" преподносят нам выполнение своих непосредственных обязанностей,прописанных в должностных инструкциях и законах,как нечто героическое.Особенно старается "великий  юрист" на букву "у".А ведь они обязаны заботиться о ветеранах,о коммунальной собственности,об участниках АТО,школах,больницах,об населении города и прочее и прочее.

В этом нет никакого героизма,это их прямые обязанности.   Они обязаны обеспечивать жителей теплом,водой,электроэнергией,газом и т.д.А тут включили тепло,купили за наши налоги мусоровозку-и ура-герои.

 


+6
43
17 декабря 2018 15:01

вот подождите, скоро парк Приднепровский назовут им. Малецкого (туда влили больше всего бюджетных денег) и люди, в общей массе,  называют это геройством, по примеру сквера им. Бабаева. Мало кому интересно, сколько было накрысятничено, я думаю, масштабы просто бы поразили! 


+4
68
17 декабря 2018 15:19

комунальні підприємства міста отримали і продовжують отримувати новий транспорт, забули зазначити, Нагадаємо, програма оновлення транспорту в Кременчуці ініційована командою Юрія Шаповалова..

 

[Просим прощения, но даже члены команды Шаповалова ранее публично утверждали, что эта программа инициирована Олегом Бабаевым. Администрация]


-1
1 515
17 декабря 2018 18:53

"Любий камінь",зоря вашого персонажу вже заходить.Це вже збитий льотчик.Так що перевзувайтесь на ходу і знаходьте новий об'єкт для поклоніння.


+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх