Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 03.08.2020 11:00
Підтверджені:
Україна73158
Кременчук134
Хворі:
Україна31544
Кременчук9
Одужало:
Україна39876
Кременчук121
Померло:
Україна1738
Кременчук4

Кременчук-2020 очима Віталія Малецького

16.11.2015, 11:55 Переглядів: 15 094 Коментарів: 38

Кременчук-2020 очима Віталія Малецького

Що обіцяв кандидат у мери кременчужанам під час виборчих перегонів

1. Впровадження програми енергозбереження в житлових будинках

Щоб у місті зниження комунальних тарифів відбувалося реально, а не на папері, потрібна цільова програма енергомодернізації будинків та поступового переведення центрального опалення на міні-котельні на альтернативних видах палива. Це дозволить зекономити як мінімум 30-40% в оплаті за тепло.

 

2. Створення індустріального парку у Кременчуці

Індустріальний парк дозволить створити 3-4 тисячі нових робочих місць і залучити в місто інвестиції. Також це додатково мільйони гривень до міського бюджету, вдосконалення інфраструктури та логістики, розвиток транспортного напряму.

 

3. Створення муніципальної міліції у Кременчуці

Нова поліція, що створюється в Україні, має дещо інші завдання щодо охорони правопорядку. Міська муніципальна міліція існує в багатьох країнах. Її функції – робота з населенням, профілактика правопорушень, забезпечення громадського порядку на вулицях, контроль за виконанням рішень міської влади, дотримання правил благоустрою.

 

4. Забезпечення рівномірного розвитку всіх мікрорайонів у рамках програми «Кременчук - місто без околиць»

Поліпшення умов транспортного сполучення, освітлення вулиць, розташування аптечних пунктів, банківських установ та банкоматів, дитячих та спортивних майданчиків, доріг та тротуарів – все це надасть можливість навіть віддаленому району Кременчука не відчувати себе відокремленим від решти міста.

 

5. Підтримка створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

Країна поступово йде до відмови від жеківських установ, коли мешканці будинків не мають можливостей обирати ті чи інші послуги самостійно. Створення ОСББ – це перший реальний крок до самоуправління. Міська влада при цьому надаватиме міські гранти для ОСББ на проекти для модернізації житлових будинків.

 

6. Організація незалежної міжнародної експертизи щодо Біланівського ГЗК

Здоров‘я та життя кременчужан – головний пріоритет. Це найдорожче, що є у людини, і значно важливіше, ніж доходи олігархів. Доб‘ємося проведення незалежної експертизи із залученням кращих українських та закордонних фахівців для отримання об’єктивного висновку та недопущення будівництва Біланівського ГЗК.

 

7. Лічильники - за кошти державних програм

Встановлення в будинках та квартирах кременчужан теплолічильників, лічильників гарячої та холодної води, газових лічильників із залученням коштів державних програм та постачальних компаній.

 

8. Суботники – як час єднання та чистоти

Продовження проведення започаткованих Олегом Бабаєвим весняних і осінніх загальноміських суботників. Наше місто – наш дім! Прибираємо його для себе та наших дітей!

 

9. Проведення капітального ремонту міських автодоріг та внутрішньоквартальних проїздів і тротуарів

Розробка паспортів міських вулиць з визначенням проблемних ділянок автодоріг та тротуарів. Виявлення внутрішньоквартальних проблемних місць щодо дорожнього покриття. Комплексна робота з ремонту доріг та тротуарів: при проведенні ремонту проїжджої частини одночасний ремонт прилеглих доріжок для пішоходів.

 

10. Створення комунального автобусного парку

Потребує негайного покращення транспортне забезпечення мешканців правобережної частини та інших віддалених від центру міста мікрорайонів, куди відсутнє тролейбусне сполучення. Для цього – створити комунальний автобусний парк з комфортабельними автобусами та зручним графіком руху.

 

11. Оновлення парку комунальної техніки

Продовження започаткованого Олегом Бабаєвим оновлення парку комунальної техніки. Прибирання вулиць або снігу взимку повинно проводитися у найкоротші терміни, як і вивіз сміття. Для цього потрібно не тільки оновити комунальну техніку, а і придбати її у достатній кількості.

 

12. Реконструкція міського сміттєзвалища для утилізації твердих побутових відходів

Вдосконалення системи збирання, переробки та утилізації твердих побутових відходів, що дозволить зменшити забруднення повітря та покращити екологічний стан у місті.

 

13. Покращення і модернізація системи освітлення міських вулиць, дворів та прибудинкових територій

Кременчук повинен бути світлим містом. Вдосконалення освітлення вулиць та дворів – це зменшення травматизму кременчужан, зміни у криміногенному стані. Запровадження нових систем освітлення з економними лампами та ін.

 

14. Реконструкція та вдосконалення міської системи водопостачання і водовідведення, покращення якості питної води

Кременчук питиме чисту воду! Впровадження систем фільтрації та очистки питної води на міській системі водопостачання. Проведення геологічної розвідки водоносних горизонтів якісної води для встановлення бюветів як альтернативного додаткового водопостачання. Зменшення шкідливих скидів та неочищених стоків у річку Дніпро.

 

15. Придбання школярам електронних підручників за рахунок міського бюджету

Кожен школяр не повинен щоденно носити кілька кілограмів паперових підручників, бо вже настали інші часи. Одна електронна книга дає зручну можливість користуватися усіма підручниками за кілька років навчання. Також школи та школярі не повинні страждати від недбалості чиновників з міністерств, що невчасно забезпечують їх підручниками.

 

16. Відкриття комунальних аптек з низькими цінами в усіх лікарнях міста

Досить комерційним фармацевтам наживатися на людських стражданнях. Неприпустимо, коли у аптеках при лікарнях люди вимушено переплачують за ліки. Комерційні аптеки там користуються нагодою та встановлюють грабіжницькі націнки, що лягають тягарем на гаманці хворих та їх родин. Вихід – створення в лікарнях, поліклініках, пологових будинках мережі комунальних аптек з мінімальними націнками, або взагалі без них.

 

17. Введення муніципальних доплат медикам, педагогам, працівникам бюджетної сфери

Робітники важливих для всього суспільства професій, на жаль, мають невеликі заробітні плати, що ставить їх на межу виживання або створює умови для корупційних дій. Цього не подолати без реальних кроків для покращення умов праці та достойної винагороди за неї. Адже ці працівники повинні мати гідні доходи, щоб забезпечувати себе та свої сім‘ї.

 

18. Муніципальна допомога – для тих, хто її потребує

Запровадження муніципальної матеріальної допомоги для найбільш вразливих та малозабезпечених мешканців міста. Підтримка з боку міста нужденних. Ніхто не повинен страждати від бідності.

 

19. Кременчужанам – умови для здорового дозвілля

Створення у кожному мікрорайоні міста обладнаних за сучасними стандартами місць для відпочинку, а також дитячих майданчиків та майданчиків для занять фізкультурою і спортом.

 

20. Консолідація після виборів усіх політичних сил Кременчука для створення дорадчого органу міської влади

Після виборів життя не завершується. Тому досить політикам сваритися – треба включатися до роботи. Якщо у партійних осередків та їх лідерів є бажання конструктивно працювати на благо кременчужан, то після виборів буде створено Політичну раду Кременчука, куди будуть запрошені усі партії, що брали участь у виборах-2015. Головне завдання – зробити Кременчук успішним і найкращим містом в Україні!

Автор: ТелеграфЪ
Теги:

Чи виконає Віталій Малецький обіцяне?

компанія «Інтера Люкс»

Коментарі: 38

1 701
16 ноября 2015 12:06

феерический [censored]бол

0 0
551
16 ноября 2015 12:11

Цитата: DNIWE
феерический [censored]бол

+1000. Все пункты смешны до неприличия, но особенно п.15 о приобретении электронных книг нашим школьникам вместо учебников и п.7 - счетчики в квартиры граждан за счет госпрограмм. Сколько на этом отмоется деньжат - можно представить!

0 0
345
16 ноября 2015 12:17

Ха=ха-ха! Результаты голосовалки показательны. Малейкому их покажите.

0 0
3 258
16 ноября 2015 12:18

[quote=Fox][quote=DNIWE]феерический [censored]бол[/quote]
+1000. Все пункты смешны до неприличия, но особенно п.15 о приобретении электронных книг нашим школьникам вместо учебников/quote] в школе обяжут родителей купить электронные учебники, те это великолепно "схвавают", затем директор школы на "туалетной бумаге" предоставит отчет... "бабло" получат с бюджета и великолепно распилят

0 0
551
16 ноября 2015 12:29

Цитата: AleksandrN
в школе обяжут родителей купить электронные учебники, те это великолепно "схвавают", затем директор школы на "туалетной бумаге" предоставит отчет... "бабло" получат с бюджета и великолепно распилят

А у нас бывает без "распиливания" разве?? Наш народ доведен до отчаяния и просто НИКОМУ не верит уже.

0 0
109
16 ноября 2015 12:30

А он сам то понял куда попал,это править - легко, а управлять и работать... Не потянет!

0 0
301
16 ноября 2015 12:30

Чистой воды демагогия!

0 0
551
16 ноября 2015 12:32

Цитата: Tatjana
А он сам то понял куда попал,это править - легко, а управлять и работать... Не потянет!

ИМ будут управлять, как марионеткой. Разве непонятно, чьи интересы он представляет, как подставная фигура?

0 0
1 041
16 ноября 2015 12:34

Пусть попробует хоть один из пунктов не выполнить!

0 0
0
16 ноября 2015 12:35

Думаю, пункт 5 выполнит на 100%))). Создание ОСББ, тем более этого требует закон (или ОСББ, или управляющая компания), - это бездонная бочка возможностей

0 0
283
16 ноября 2015 12:46

Пусть начнет с малого. Пусть разберется с недостроенным зданием возле Троицкого рынка, бомжи и малолетки заколебали там ошиваться. И плюс к этому рядом очень нужен тротуар возле стоянки, идут дожди - люди вынуждены ходить по грязи, потому что по той дороге, которая там есть, постоянно ездят автомобили. Подумайте каково матерям с колясками там ходить! И таких проблемных участков в городе много, а решить их - не такая большая проблема!
Виталий Малецкий, сделайте хоть что-то и тогда я и весь Кременчуг постепенно поменяет свое мнение о вас. Надеюсь вы не тот, кем кажитесь большинству.

0 0
1 337
16 ноября 2015 13:06

А создание банд-формирования под названием муниципальная милиция - это как в Крыму самооборона, будет создана 100% для контроля города.

0 0
345
16 ноября 2015 13:13

и да, запомним этот пост.

0 0
2 190
16 ноября 2015 13:18

Цитата: GAndy
и да, запомним этот пост.


а лучше чтобы его напечатали крупным шрифтом и повесили прямо перед входом в мерию...я надеюсь не слабо?

0 0
2 339
16 ноября 2015 13:19

Да ладно что за паника???? Вы вспомните как обсуждали прошлого мэра? то траллики плохие и ещё чтото, а кто был хорошим? Пусть работает и пожелать нужно чтоб справился, а если не справится тогда и обсуждать. И вот давайте начинать именно с себя к примеру на улицах не мусорить, а зимой помогать убирать снег в своих дворах и будет у нас красивый и чистый город.

0 0
0
16 ноября 2015 13:46

Цитата: Dmitriys
Да ладно что за паника???? Вы вспомните как обсуждали прошлого мэра?

Лично мне надоели спекуляции на личности предыдущего мера, мне не нужны "последователи дела", красящие в фиолетовый все, что видят. Хотелось бы "притомного" мера со своим взглядом на город, а судя по количеству бреда из штаба Малецкого в эту кампанию -он таким не является. Отсюда и паника (у меня).

0 0
0
16 ноября 2015 14:10

Косят под Бабаева хотя и ногтя его не стоят... Бабаев не позволил бы такой грязью обливать своих конкурентов как это сделал Малецкий.. Жаль город просто... Розворуют и все...

0 0
4 571
16 ноября 2015 14:47

Пункты обещаний не полные! Где пункт про мост?! А то выбивается из стандарта! А вообще похожие обещания давал и Егор Лупан. НО тот хоть честно говорил. А это... Тьфу. Напомню ещё раз фразу: Если бы от выборов что-то зависело, то нас бы туда не подпускали. И эта фраза блестяще подтвердилась на наших выборах. Ходи, не ходи, а поставят кого надо.

0 0
551
16 ноября 2015 14:51

А у Малецкого дети есть? Где учатся - у нас или за границей?

0 0
0
16 ноября 2015 15:12

Интересная статистика, не смотря на результаты выборов в которых Малецкий победил с более чем 2 кратным перевесом, статистика читателей Телеграфа показывает обратное, большинство читателей голосовало за Калашника. Так что одно из 2х, или читатели Телеграфа представляют собой очень не презентативную часть жителей Кременчуга заранее нацеленных против Малецкого, или одно из 2х)))).

0 0
551
16 ноября 2015 15:18

Цитата: Shrike
Интересная статистика, не смотря на результаты выборов в которых Малецкий победил с более чем 2 кратным перевесом, статистика читателей Телеграфа показывает обратное, большинство читателей голосовало за Калашника. Так что одно из 2х, или читатели Телеграфа представляют собой очень не презентативную часть жителей Кременчуга заранее нацеленных против Малецкого, или одно из 2х)))).
А что непонятно? Сайт читают, участвуют в опросах и комментируют активные - молодые и среднего возраста читатели. Подкупленных бабушек здесь нет, пенсионеркам не до интернета. Вот и видите статистику.

0 0
1 692
16 ноября 2015 15:26

[quote=Fox]А у Малецкого дети есть? Где учатся - у нас или за границей?[/quotпо
10 лет назад он преподавал у нас в универе, и был молодой, зеленый и не женатый, так что если дети и есть то не в том возрасте что бы учиться за границей

0 0
0
16 ноября 2015 15:28

Цитата: Fox
Цитата: Shrike
Интересная статистика, не смотря на результаты выборов в которых Малецкий победил с более чем 2 кратным перевесом, статистика читателей Телеграфа показывает обратное, большинство читателей голосовало за Калашника. Так что одно из 2х, или читатели Телеграфа представляют собой очень не презентативную часть жителей Кременчуга заранее нацеленных против Малецкого, или одно из 2х)))).
А что непонятно? Сайт читают, участвуют в опросах и комментируют активные - молодые и среднего возраста читатели. Подкупленных бабушек здесь нет, пенсионеркам не до интернета. Вот и видите статистику.

Вот в том то и необычность, так как большинство то молодых и активных как раз голосовало за Малецкого.

0 0
0
16 ноября 2015 15:45

Цитата: Shrike
так как большинство то молодых и активных как раз голосовало за Малецкого.

Жаль, в экзит-полах не спрашивали возраст. Среди моих знакомых никто за него не голосовал, зато соседи-пенсионеры за него все.

0 0
0
16 ноября 2015 15:52

Цитата: Irish Cream
Цитата: Shrike
так как большинство то молодых и активных как раз голосовало за Малецкого.

Жаль, в экзит-полах не спрашивали возраст. Среди моих знакомых никто за него не голосовал, зато соседи-пенсионеры за него все.

Ну а среди моих знакомых(возраст 22 - 40 ) большинство проголосовало за Малецкого, и как раз бабушки за регионала Калашника. Из всей знакомой молодежи(той которая пошла на выборы) процентов 80 проголосо за Малецкого.

0 0
637
16 ноября 2015 16:23

Цитата: Fox
Цитата: Tatjana
А он сам то понял куда попал,это править - легко, а управлять и работать... Не потянет!

ИМ будут управлять, как марионеткой. Разве непонятно, чьи интересы он представляет, как подставная фигура?

"ИМ будут управлять", когда будут бюджет делить. А всю грязную часть работы придётся делать самому. И что это такое, ему ещё придётся узнать. Вот через полгода и посмотрим, как оно: руководить таким городом.

0 0
600
16 ноября 2015 16:42

Цитата: Tatjana
А он сам то понял куда попал,это править - легко, а управлять и работать... Не потянет!


А управлять будут те, кто за ним стоит, Шаповалов, холод и Ко....

0 0
0
16 ноября 2015 17:12

Цитата: Tatjana
А он сам то понял куда попал,это править - легко, а управлять и работать... Не потянет!

а управлять и работать он не будет, это им будут управлять. еще три месяца назад, он был избран мэром сильными города сего. теперь будет отдавать долги.

0 0
551
16 ноября 2015 18:34

Цитата: Irish Cream
Жаль, в экзит-полах не спрашивали возраст. Среди моих знакомых никто за него не голосовал, зато соседи-пенсионеры за него все.

То же самое и в моем доме, и окружении на работе.

0 0
0
16 ноября 2015 18:50

Цитата: Fox
Цитата: Irish Cream
Жаль, в экзит-полах не спрашивали возраст. Среди моих знакомых никто за него не голосовал, зато соседи-пенсионеры за него все.

То же самое и в моем доме, и окружении на работе.

В таком случае почему эта вся молодежь не пошла и не проголосовала за калашника? Если не ходили голосовать и им все равно, то зачем тогда жаловаться?

0 0
4 571
16 ноября 2015 19:32

Shrike:
>>В таком случае почему эта вся молодежь не пошла и не проголосовала за калашника?


Я отвечу, да потому что молодёжь не устраивает ни один, ни второй. А так как голосовать не за кого, то и смысла идти на выборы нет. Я вот именно по это причине и не ходил на этот балаган.

*некорректное сравнение*

0 0
551
16 ноября 2015 19:38

Цитата: Solenoid
Shrike:
>>В таком случае почему эта вся молодежь не пошла и не проголосовала за калашника?

Я отвечу, да потому что молодёжь не устраивает ни один, ни второй. А так как голосовать не за кого, то и смысла идти на выборы нет. Я вот именно по это причине и не ходил на этот балаган.

Все верно, достойного кандидата в городе НЕ было. Люди были на распутье. Вот отсюда и неявка, и испорченные бюлетни.

0 0
4 571
16 ноября 2015 19:41

Fox:
Так и есть! И это ответ на вопрос чего так мало пришло на выборы.

0 0
0
16 ноября 2015 19:57

Цитата: Solenoid
Fox:
Так и есть! И это ответ на вопрос чего так мало пришло на выборы.

Да так и есть, но зачем же тогда тут об... ать именно Малецкого, если всем все равно. Нафига спрашивать где учатся у него дети, говорить что он косит под Бабаева, обс ..ать его программу. Видать все таки выбирали другую кучу г..а? Если победил бы Калашник так же обс...и бы и его, и его программу(кстати опубликуйте и ее для сравнения и прогнозы ее выполняемости )? Чей он мальчик тоже укажите. Если таки все равно, то посмотрели результаты и молча разошлись.

0 0
4 571
16 ноября 2015 20:01

Shrike:
Если смотреть по совести, то 30% которые явились вообще на выборы - не показатель волеизъявления всего населения города. И да, кого бы не выбрали, он не устраивает остальные 70%. Которые и не пришли. смысл приходить? Вас то не купишь килограммом гречки, вы сделали свой выбор. Ну а другие увидели, что выбора то и нет. Да в общем то и нет смысла спорить. Выбор уже сделан.

0 0
929
17 ноября 2015 00:31

Цитата: Shrike

Да так и есть, но зачем же тогда тут об... ать именно Малецкого, если всем все равно. Нафига спрашивать где учатся у него дети, говорить что он косит под Бабаева, обс ..ать его программу. Видать все таки выбирали другую кучу г..а? Если победил бы Калашник так же обс...и бы и его, и его программу(кстати опубликуйте и ее для сравнения и прогнозы ее выполняемости )? Чей он мальчик тоже укажите. Если таки все равно, то посмотрели результаты и молча разошлись.

Чем вы руководствовались когда выбирали Мальца?
Есть хорошая статья с которой я полностью согласен "Хто небезпечніший: Малецький чи Калашник"
12.11.2015, 15:39 www.telegraf.in.ua/favorites
Почитайте и подумайте какое де...мо выбрали вы.

0 0
51
17 ноября 2015 01:10

Цитата: DNIWE
феерический [censored]бол

абсолютно согласен ))))

0 0
0
17 ноября 2015 11:30

Цитата: broker
Цитата: Shrike

Да так и есть, но зачем же тогда тут об... ать именно Малецкого, если всем все равно. Нафига спрашивать где учатся у него дети, говорить что он косит под Бабаева, обс ..ать его программу. Видать все таки выбирали другую кучу г..а? Если победил бы Калашник так же обс...и бы и его, и его программу(кстати опубликуйте и ее для сравнения и прогнозы ее выполняемости )? Чей он мальчик тоже укажите. Если таки все равно, то посмотрели результаты и молча разошлись.

Чем вы руководствовались когда выбирали Мальца?
Есть хорошая статья с которой я полностью согласен "Хто небезпечніший: Малецький чи Калашник"
12.11.2015, 15:39 www.telegraf.in.ua/favorites
Почитайте и подумайте какое де...мо выбрали вы.

И то и то д..о, но невооруженным взглядом видно, что Телеграф не без пристрастен, и имеет четко выраженную антипатию к Малецкому, а у Калашника не меньшее кол-во минусов.

0 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Выборы-2015:

25 октября 2015 года в Кременчуге состоятся выборы мэра, депутатов Кременчугского городского совета и депутатов Полтавского областного совета.Вверх