Крюківський відділ РАЦС віддадуть спортсменам-борцям

7.12.2018, 08:48 Просмотров: 1 696

 

В приміщенні планують зробити зали для тренування

Приміщення колишнього Крюківського відділу РАЦС віддадуть КДЮСШ №1. Рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.  


За словами профільного віце-мера Руслана Проценка, приміщення колишнього Крюківського відділу РАЦС віддадуть в оренду ДЮСШ №1. В приміщенні планують зробити зали для занять єдиноборствами. У бюджеті 2019 року на ремонт приміщень планують передбачити 1,5 млн. грн.


Нагадаємо, що будівля колишнього Крюківського РАЦСу, яка перебуває на балансі ГЖЕП «Автозаводське» перетворилася в гуртожиток для безхатченків». 


[quote]- РАЦС закрився у 2016 році. Сьогодні тут вже через вибите вікно можна побачити, що бомжі на паркеті розпалювали вогонь. Скляні двері підперті зсередині дерев’яними дверима з урочистої зали, де реєстрували шлюби. У самій залі шлюбів вибите верхнє вікно, а через скло видно обдерту штукатурку на стінах. Батареї поки що є. Але ми розуміємо, що це питання часу. І якщо хтось захоче це зробити, то мій будинок буде без опалення, бо тепломережі у нас спільні, - писала 3 місяці назад кременчужанка Лариса Гориславець.[/quote]


[quote]«Моя 9-поверхівка перетворюється в гуртожиток для безхатченків», - кременчужанка[/quote]

Автор: Альона Душенко Источник фото: Лариса Гориславець
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх