Кременчуцький хлібокомбінат всупереч законодавству приватизували за 3 мільйони гривень, – прокуратура

29.11.2018, 07:31 Просмотров: 2 392 Комментариев: 3

Рішення нотаріуса оскаржує прокуратура Полтавської області

Прокуратура Полтавської області оскаржує рішення нотаріуса, який всупереч законодавства приватизував майновий комплекс Кременчуцького комбінату хлібопродуктів. За інформацією прес-служби прокуратури, комбінат площею понад 20 000 м, вартістю понад 3 млн грн зареєстрували право приватної власності за акціонерним товариством.


Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу зареєстрував право приватної власності на майновий комплекс Кременчуцького комбінату хлібопродуктів за акціонерним товариством. Рішення нотаріус прийняв всупереч вимогам законодавства, оскільки Кременчуцький комбінат хлібопродуктів не підлягає приватизації і відсутній у переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, але можуть бути корпоратизовані, йдеться у повідомленні прокуратури Полтавської області.


«Зміна правового режиму державного майна може здійснюватися лише в процесі приватизації, проведеної відповідно до положень законодавства за відповідним рішенням власника майна, в даному випадку Кабінету Міністрів України, який такого волевиявлення не здійснював. Відтак, з державної власності протиправно вибув цілісний майновий комплекс загальною площею понад 20 000 м, вартістю понад 3 млн грн».


Прокуратура подала позов до суду про визнання незаконним та скасувати рішення приватного нотаріуса про державну реєстрацію права приватної власності, запису про приватну власність, визнання права власності за державою.

Комментарии: 3

880
D:
29 ноября 2018 08:45

Алёна ! Комбинат хлебопродуктов (КХП) находится на улице 1905 года !!! (мельница)...

 


+4
1 430
30 ноября 2018 07:24

Да-а-а... Три миллиона гривен стоит хорошая квартира или дом в Кременчуге, а тут целый комбинат. Хорошая "прихватизация"...


+1
1 091
30 ноября 2018 12:25

Заметили как у нас последние года полтора "прихватизируются" фирмы и предприятия ?. Вроде бы и в прессе пишут и шума много. И что? ... и ничего! Верхушка видать работает .


+2
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх