28.11.2018, 20:47 Переглядів: 2 503

Хокеїсти кременчуцького клубу продовжують радувати вболівальників

Сьогодні, 28 листопада, хокеїсти «Кременчука» без проблем розібралися з «Крижаними Вовками».

«Кременчук» - «Крижані Вовки» 12:2 (6:2, 4:0, 2:0)

Шайби: 1:0 Савченко, 1:10; 2:0 Роганов (Фура, Ципнятов, - більш.), 6:08; 3:0 Ципнятов (Роганов), 8:55; 3:1 Федосов (Шабанов, Фроленко, - більш.), 9:25; 3:2 Боронило (Мікульчик, Овчинніков), 13:39; 4:2 Єфімочкін (Фурса), 17:32; 5:2Ефімочкін (Горлушко, Поліщук), 18:09; 6:2 Кривошапкін (Тютченко, Толстушко), 19:10; 7:2 Гриценко (Савченко, Ворона), 24:11; 8:2 Гриценко (Ворона, Бельский), 28:10; 9:2 Савченко (Ворона, - більш.), 37:14; 10:2 Єфімочкін (Муртіщев, Поліщук), 39:09; 11:2 Савченко, 42:21; 12:2 Поліщук, 43:59

Кременчук: Петленко (Гордюшин); Толстушко - Грицьких, Севрюгин - Бєльський, Роганов - Бойових, Савицький - Горлушко; Тютченко (А) - Красильников - Кривошапкін (А), Савченко - Гриценко (К) - Ворона, - Фурса - Муртіщев, Поліщук - Ципнятов -Єфімочкін

Крижані Вовки: Власенко (Глотов); Фроленко - Мікульчик (А), Федосов - Чикіда; Овчинніков (К) - Дворник - Боронило, Черемнов (А) - Шапіро - Шабанов, Найдьонов - Крючьонкін

Матч кременчужани розпочали дуже впевнено: з перших хвилин тричі вразили ворота суперника. До середини першого періоду «Вовки» скоротили відставання до мінімуму - 3:2, проте до перерви «Кременчук» заволодів ігровою перевагою і збільшив розрив до - 6:2. Двічі за 1 хвилину відзначився Руслан Єфімочкін та Гліб Кривошапкін.

До завершення гри кременчужани лише збільшували обороти: хет-триками в складі «Кременчука» відзначилися Руслан Єфімочкін й Іван Савченко, а також дубль в активі капітана команди Тимура Гриценка.

Чергова перемога підопічних Олександра Савицького й «Кременчук» відривається на 10 очок в турнірній таблиці від свого найближчого конкурента «Дніпра».

6  Крижані Вовки 20 1 0 1 0 2 16 44 129 7

Після гри головний тренер «Кременчука» Олександр Савицький зазначив, що задоволений грою команди:

- Про гру каже рахунок на табло. Виконали завдання не пропустити шайбу у свої ворота в другому і третьому періодах.

- Але на початку зустрічі пропустили дві шайби?

- Тоді були інші завдання. Грою команди залишився задоволений, плюс підтримка уболівальників сьогодні була божевільна!

- Що очікуєте від наступного виїзного матчу проти «Донбасу»?

- Гарну й видовищну гру.

Захисник "Кременчука" Іоан Роганов розповів про дебютну шайбу за кременчуцьку команду:
- Хочу подякувати всім хлопців і тренерському штабу, що допомогли реалізувати себе. Поєдинок дався нам легко. Правда, коли повели 3:0, то дали слабинку і пропустили 2 шайби. Але далі взяли повністю гру у свої руки й тільки збільшували перевагу в рахунку. Спасибі нашим уболівальникам, що допомагають не зупинятися і женуть нас вперед. Без них було б важче. В матчі проти «Донбасу» будемо битися на всі 100%, постараємося показати себе з найкращої сторони.

Наступний матч підопічні Олександра Савицького зіграють 1 грудня у Дружківці з «Донбасом». Початок гри о 15.30.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ХК "Кременчук" Джерело відео: XSPORT.ua