Cheer-dance студія «Infinity» шукає дівчат для підтримки баскетбольного клубу «Кремінь»

14.09.2018, 10:06 Просмотров: 1 980

  

Прийєднуйся у дружню команду дівчат

Кременчужанок запрошують у групу підтримки баскетбольної команди "Кремінь". На тренування запрошують дівчат від 7 в команду чирлідингу, а з 15 років в основний склад групи підтримки баскетбольної команди "Кремінь". 


- Cheer-dance студія "Infinity" запрошує всіх бажаючих в нашу дружну сім'ю: особливих вимог немає, головне бажання. Відкрито набір в дитячу команду по чирлідингу (діти від 7 до 14 років), а так само в основний склад групи підтримки БК "Кремінь" (дівчата від 15 років). Розвивайтеся разом з нами, - повідомила тренер Світлана Баранець.


Заняття проходять в центрі - вул. Квартальна, 5 і на Раківці - вул. Республіканська, 63а.


Інформація та запис за телефоном +380973991240.Чирлідінг як поєднання танців, акробатики та гімнастики було придумано в США. Роком народження черлідінгу прийнято вважати 1898. З тих пір групи підтримки супроводжують команди. Цікаво, що з самого початку черлідінг був чоловічою справою. Звичайно, тоді він був без танців. Чоловіки підтримували команду різноманітними “кричалками” та синхронними рухами. Згодом, черлідінг став справою красивих, гнучких та пластичних дівчат, студенток американських коледжів.  


Нагадаємо, що кременчуцькі дівчата на початку року завоювали бронзову нагороду на Відкритому чемпіонаті у Полтаві. 


Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх