На друге коло конкурсу пішов пам'ятник Революції гідності у Кременчуці

5.09.2018, 15:01 Просмотров: 1 642 Комментариев: 5

  

Конкурс ангелів у Кременчуці офіційно завершили. Відповідне рішення про завершення конкурсу розмістили на веб-порталі мерії Кременчука

У Кременчуці закрили відкритий конкурс на визначення проекту меморіальної форми для увічнення пам'яті учасників, загиблих (померлих) учасників Антитерористичної операції та Революції гідності в Україні. Відповідне рішення міського голови Віталія Малецького опублікували на сайті мерії.


Згідно з розпорядженням управління містобудування та архітектури підготує розпорядження міського голови «Про затвердження Положення про відкритий конкурс в м. Кременчуці на визначення проекту меморіальної форми для увічнення пам'яті учасників Революції Гідності в Україні». Тобто конкурс на пам'ятник учасникам Революції гідності відбудеться вдруге.


Нагадаємо, що на сесії кременчуцькі депутати проголосували за пам'ятник Героїв АТО - «ДНК пам'яті». Він буде знаходитися у сквері «Ювілейний» навпроти Міського палацу культури. На сесії не виникало питань з даного ескізу. В обох пам'ятках використовуються скульптури ангелів. Питання почалися, коли мова зайшла про ескіз пам'ятника Революції гідності, який планують встановити у сквері ім. О. Бабаєва на місці «сірого кулака влади». Планувалося затвердити ескіз художника Сергія Брильова з художнім оформленням художника Оксани Бойко. Але ряд активістів (Валентина Трофименко, Леонід Харченко та інші) виступили проти. Міський голова Віталій Малецький запропонував відкласти питання про пам'ятник до жовтневої сесії. Депутати його підтримали. За цей час повинен пройти ще один конкурс на ескіз пам'ятника, але поки навіть конкурсу не оголосили.


Комментарии: 5

177
5 сентября 2018 15:34

При очередной смене власти те кто устанавливал памятник будут с энтузиазмом его сносить, под вееньем новых идей от новых ГЕРОЕВ (берегите свою историю и тогда сносить ничего не прийдётся)


+15
115
5 сентября 2018 15:40

Скульптурная группа из ангела который держит в руке платёжку за коммуналку, и смотри с грустью на фигуру человека который в одной руке держит биометрический паспорт с билетом в Польшу, а во второй чемодан. Будет в духе времени.


+20
169
5 сентября 2018 16:25

У нас мост на Пивзаводе падает, в .опу памятник.


+15
37
6 сентября 2018 01:21

"говно говно, везде говно" (С) ))
Ватюшки, такие ватюшки.


-11
359
6 сентября 2018 11:52

  Ватюшки, такие ватюшки. 

Аргументируйте


+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх