«Крижані Вовки» обіграли «Кременчук» в контрольному матчі

24.08.2018, 14:04 Переглядів: 2 034

Підопічні Олександра Савицького поступаються у спарингу

23 серпня відбувся товариський поєдинок між «Крижаними Вовками» і «Кременчук». Варто зазначити, що для команди Олександра Савицького це вже другий контрольний матч - раніше «Кременчук» здолав «Динамо» (4:3). А от для «Вовків» цей матч став першим спарингом у підготовці до нового сезону.

Вовки не просто впевнено стримували масовані атаки кременчужан, а й відкрили рахунок. За дві хвилини до кінця періоду Кирило Фроленко і Сергій Микульчик двічі вразили ворота Віталія Власенка. У другій двадцятихвилинці «городянам» хоч і вдалося скоротити відставання до однієї шайби у виконанні Олександра Горлушко. Через кілька секунд статус кращого снайпера команди в сезоні 17/18 підтвердив Соломон Шапіро - 3:1.

У заключному періоді «Кременчук» хоч і намагався всіма силами зробити камбек і в цьому поєдинку, але надійна гра голкіпера «Вовків» та їх шалене бажання перемогти позбавила змоги гостям перевернути зустріч на свою користь. А от "вовкам" вдалося закинути ще одну шайбу в ворота Микити Гордюшина.

«Крижані Вовки» - «Кременчук» 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

Шайби: 1:0. Фроленко (Праведний, Чикида, 17:07), 2:0. Микульчик (17:22), 2:1. Горлушко (Чорний, Кривошапкін, 25:57), 3:1. Шапіро (Шабанов, 26:50), 4:1. І. Дворник (59:36)

«Крижані Вовки»: Писаренко (Шарафутдинов). Забулонов - Суханов, Бугаєв - Швачка, Фроленко -Чикида, Привалихин. І. Дворник – Овчинников - Микульчик, Шабанов – Шапіро - Черемнов, Крючьонкін – Бобков - Праведний, Федосов, Алексейчук.

«Кременчук»: Власенко (Гордюшин); Горлушко – Дегтярьов, Пугачев – Грицьких, Боєвих – Севрюгін, Савицький – Бельський; Шиманський – Красильников – Тютченко, Ефимочкін – Муртищев – Гончаров, Савченко – Гриценко – Ворона, Полищук – Кривошапкін– Чорний.