Неймовірний камбек «Кременчука» у матчі з «Динамо»

18.08.2018, 10:05 Переглядів: 3 814

Кременчуцькі хокеїсти програючи 1:3 змогли переломити хід гри

Кременчуцькі вболівальники скучили за хокеєм, адже останній матч був майже 5 місяців назад. Тому кременчуцький клуб вирішив підготувати для вболівальників сюрпризи перед товариською грою з харківським "Динамо". Конкурс прогнозистів та танцювальний флешмоб прям пред льодовою ареною "Айсберг":

Перед матчем стало відомо, що розташування ХК "Кременчук" покинув канадець Кір Каммінг

Тому стартовий склад ХК "Кременчук" вилядав наступним чином:

Вратарі: Віталій Власенко, Микита Гордюшин

Захисники: Олександр Боєвих, Микита Савицький, Олександр Горлушко, Олександр Дегтярьов, Владислав Бєльський (обидва - Білорусь), Дмитро Пугачов, Єгор Севрюгин, Владислав Грицьких (всі - Росія)

Нападники: Іван Савченко, Тимур Гриценко, Олексій Ворона, Гліб Кривошапкін, Дмитро Чорний, Богдан Поліщук, Артем Шиманський, Микита Муртіщев, Данило Фурса (Естонія), Олексій Красильников, Ілля Гончаров, Віктор Тютченко (всі - Росія)

Перед матчем прес-служба клубу "Кременчука" поспілкувалася з іменинником Олексієм Вороною

- Виконали великий обсяг тренувальної роботи і вже хочемо виплеснути емоції на льоду, показати хорошу гру. Хочемо показати красивий комбінаційний хокей і порадувати своїх уболівальників позитивним результатом, - поділився Олейксій і зазначив, що йому сподобаася арена після реконструкції. - Арена вийшла класна і затишна. Приємно на ній тренуватися і грати.

Повертаючись до самого матчу варто зазначити, що програючи по ходу матчу динамівцям 1:3, кременчужани не тільки зрівняли рахунок, а й вирвали перемогу 4:3. Й дійсно "Кременчук" подарував вболівальникам хорошу гру з позитивним результатом.

«Кременчук» - «Динамо» 4:3 (1:1; 0:1, 3:1)

«Кременчук»: Гордюшин (Власенко з 31:00). Дегтярьов - Горлушко, Грицьких - Пугачов, Боєвих - Севрюгин, Савицький - Бєльський. Шиманський - Красильников - Тютченко, Фурса - Муртіщев - Гончаров, Савченко - Ворона - Гриценко, Чорний - Кривошапкин - Поліщук.

«Динамо»: Мамедов (Сердюк). Порупа - Матвієнко, Лисин - Піддубний, Мартишко - Бабчук, Ступницький - Хохлов. Худяков - Ромащенко - Олійник, Халін - Максименко - Сиротенко, Колядинський - Кобиков - Скребела, Однодворченко - Семененко - Пойманов.

Голи: 0:1. Піддубний (Халін, 1:30 - більш.), 1:1. Шиманський (Красильников, 8:40 - більш.), 1:2. Матвієнко (Олійник, Ромащенко, 28:54), 1:3. Ромащенко (Олійник, Матвієнко, 43:53), 2:3. Ворона (Грицьких, 46:05 - більш.), 3:3. Чорний (Поліщук, 46:24), 4:3. Тютченко (Шиманський, 47:29).

Поєдинок команди почали досить активно й обидва клуби дали зрозуміти, що вони дійсно скучили по спаринговими зустрічами. Як повідомляє прес-служба ХК "Кременчук", це було видно і по швидкостям, і по прагненню гравців скоріше відкрити рахунок шайб.

Вже на перших хвилинах "динамівцям" вдалося пробити голкіпера "городян" Микиту Гордюшина, який, до речі, в минулому сезоні відіграв за "Вовків" і зараз отримав шанс проявити себе в складі віце-чемпіона України. Однак, святкували свою перевагу гості недовго - кременчужани залишили останнє слово за собою - Артем Шиманський добив шайбу у ворота після кидка Олексія Красильникова і зрівняв рахунок - 1:1.

У другому періоді повторився сценарій першого - МХК «Динамо» знову вийшов вперед, а «Кременчук» грав роль наздоганяючого, і знову був змушений порівнювати цифри на табло. Але на другу перерву команда Олександра Сеуканда все ж пішла з мінімальною перевагою, відібравши у кременчужан можливість відквитати пропущений гол.

Тут варто відзначити досить надійну гру нового голкіпера харків'ян Тимура Мамедова, який не підвів тренерський штаб і дійсно став гідною заміною Владиславу Гурко. У воротах же «Кременчука» відбулася заміна воротаря на 31 хвилині - замість Микити Гордюшина на лід вийшов Віталій Власенко.

На старті фінальної двадцятихвилинки сьогоднішній капітан харків'ян Руслан Ромащенко зміг збільшити перевагу своєї команди до двох шайб.

Ситуація перевернулася через рівно три хвилини, коли підганямі трибунами кременчужани понеслися вперед. І не просто зрівняли рахунок, програючи 1:3, але і вийшли вперед, зробивши рахунок 4:3 на свою користь. У кременчужан відзначилися закинутими шайбами відзначає сьогодні свій 21 День Народження Олексій Ворона, Дмитро Чорний і Віктор Тютченко. А потім пішла низка вилучень у «Кременчука» та дві останні хвилини вони грали три на п'ять в меншості. Але зуміли вистояти і вболівальники їх проводили скандуванням «Молодці! Молодці!».

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ХК "Кременчук" Джерело відео: ХК "Кременчук", Kremen TV