Чи буде субсидія, якщо людина не мала доходу в один або кілька місяців?

1.08.2018, 07:34 Переглядів: 3 937

Продовжуємо відповідати на запитання читачів про субсидії

«Якщо людина не мала доходу в одному (двох, трьох) місяцях періоду, за який враховуються доходи для призначення субсидії, але потім влаштувалася на роботу, отримувала офіційну зарплату, і в цілому середньомісячний дохід за 6 місяців «перекриває» мінімалку (зокрема і в ті місяці, де не було доходу). Чи можна в цьому випадку претендувати на субсидію?»


Відповідає Віта Нор, заступник начальника Автозаводського управління соцзахисту населення – начальник відділу соціальних виплат і компенсацій:
- Спочатку розглядатиметься питання середньомісячного доходу особи і сплати ЄСВ. Якщо доходи більші за мінімальну зарплату і ЄСВ сплачено в повному обсязі, субсидія призначається на загальних підставах. Якщо доходи менші за мінімальну зарплату або людина не сплачувала ЄСВ сумарно понад три місяці, передбачено, що ми не маємо право призначити субсидію (це пункт 6 Порядку призначення субсидій). Але потім, коли вона подає заяву на розгляд комісії, ми враховуємо той факт, що доходи були менші за мінімальну зарплату, але на момент звернення людина сплачувала ЄСВ протягом двох місяців перед зверненням, субсидія може бути призначена за рішенням комісії. І в цьому випадку ми врахуємо в дохід за кожен місяць три прожиткові мінімуми, з урахуванням якого буде розраховано субсидію.


Читайте також:

Чи треба кременчужанам прибіднятися заради субсидії?

Відмовили в субсидії: коли можна звертатися повторно? 

Кому відмовляють у субсидії: хто з кременчужан у зоні ризику

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх