Маленькі кременчужани відчули себе суддями

3.07.2018, 12:32 Переглядів: 2 085

 

Також діти оглянули архів суду та дізналися як проводиться відео конференції

У Крюківському районному суді кременчуцькі школярі ознайомилися зсередини, як працює суд. Як повідомляє прес-служба суду, День відкритих дверей відбувся для учнів 4 класу школи №16 та учнів 3-го класу ліцею №4.


Діти оглянули робочі кабінети, зали судових засідань, ознайомилися з роботою суддів, працівників апарату суду. Керівник апарату суду Жанна Даніліна розповіла про загальний порядок роботи суду.


Екскурсія розпочалася з зали судових засідань, де школярі дізналися як проводиться судове засідання.


Керівник апарату суду розповіла школярам про можливість проведення судового засідання в режимі відео конференції за допомогою спеціального обладнання, що дозволяє учасникам справи брати участь у розгляді справи дистанційно.


Далі діти ознайомилися з роботою канцелярії суду. Тут школярі дізналися про реєстрацію, рух документів, що надходять до суду та порядок роботи з ними. Також у доступній для дітей формі роз`яснили порядок надання та отримання інформації, порядок звернення до суду, про що слід пам`ятати під час перебування в суді, як поводити себе під час слухання справи, які існують негативні наслідки порушення правил поведінки в суді.


Ознайомили учнів із архівом суду, який до речі найбільше вразив дітей, оскільки в ньому зберігається велика кількість справ.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Крюківський районний суд
Теги: суд
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх